ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pradinukai Kaune
Tiesą pasakius, man, šeštokei, vykti į šią ekskursiją nusišypsojo laimė, nes su mano brolio 3b klase ir su kita pradinukų klase - 4a vasario 6 - ąją aplankiau Kauną.
Išaušo graži, saulėta diena, tik truputį spaudė šaltukas. Sekmadienio rytą pradinukai drąsiai žengė į savo klases, o man buvo šiek tiek keista grįžti į senąją mokyklą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mes lankėmės Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, kur žiūrėjome operą - baletą vaikams „Voro vestuvės“, pastatytą pagal Justino Marcinkevičiaus poemą. Šiam spektakliui choreografiją kūrė Jurijus Smoriginas, muziką - dirigentas Virgilijus Visockis. „Voro vestuvės“ - tai nuotaikinga pasaka apie voro ketinimą vesti saulę, kad ši priklausytų ir savo spindulius dalintų tik jo vabalų karalystės gyventojams. Ypač sužavėjo gražios scenos dekoracijos ir aktorių kostiumai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Iš teatro patraukėme į Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejų. ten matėme ne tik pažįstamų žinduolių ar paukščių iškamšų, bet ir dar niekad nematytų bestuburių ar žuvų. Taip pat muziejuje buvo gyvasis kampelis, kur matėme gyvą vorą tarantulą, gyvačių, iguanų, driežų...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Girdėjau, kaip trečiokai, eidami iš muziejaus, kalbėjo:
– Man tai labiausiai patiko muziejus.
– Man tai irgi.
– O kas patiko tau?
– Nežinau...
Džiaugiuosi ne tik todėl, kad vykau į labai turiningą kelionę, bet ir todėl, kad galėjau geriau pažinti mažesnius už save. Dėkoju 3b klasės mokytojai Daivai Verbickienei, 4a klasės mokytojai Gražinai Verbickienei ir mus lydėjusiai mokytojai Jolitai Abraškevičienei už puikiai organizuotą kelionę!
Lankytojai:2301
Reitingas: (8 vertintojai)
Sukūrimo data:03/07/11
Paskutinieji pakeitimai:03/08/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį