ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mūsų bendruomenės šventė
Kovo 9-ąją, kaip ir kasmet, mūsų gimnazijoje vyko šeimos ir mokyklos šventė "Meilei. Šeimai. Lietuvai".
Direktorė Regina Drūsienė, sveikindama šventės dalyvius, sakė, kad Kovo 11-oji - tai sėkmės šventė, jauną šalies nepriklausomybę išgyvenančių žmonių diena. "Dabartį ir ateitį kuriame patys, todėl nuo mūsų priklauso, kokioje valstybėje gyvensime. Ši diena - gera proga atsigręžti į save, pagalvoti apie savo indėlį kuriant nepriklausomą Lietuvą,"- kalbėjo gimnazijos vadovė. Ji pabrėžė šeimos ir mokyklos bendradarbiavimo svarbą ugdant vaikus: "Mokykla gali daug, bet pirmiausia šeima parodo, kas yra tikrosios vertybės. Tik bendradarbiaudami, pasitikėdami vieni kitais sukursime gerą ir garbingą visuomenę."
Iš tiesų turime kuo didžiuotis - mūsų gimnazijos bendruomenė tvirta ir vieninga.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Smagią dainą traukia pradinukų choras.
Šventės meninę programą pradėjo jaunieji mokiniai. Skambėjo skudučiai, dainavo choriukas, sukosi šokėjų poros. ypač žiūrovus sužavėjo mažųjų šokamas rokenrolas ir "Gyvataras".  
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
"Violetinė" komanda.
Daug puikių emocijų visiems sukėlė eruditų varžytuvės. Šešios komandos - geltona, žalia, raudona, oranžinė, mėlyna ir violetinė - varžėsi, kuri geriausia. Kiekvieną komandą (burtų keliu) sudarė šeši nariai: du tėvai, du mokytojai ir du mokiniai. Komandoms teko atsakyti į klausimus iš įvairių sričių, atlikti kūrybinę užduotį. Buvo nelengva, nes užduotis parengė gimnazijos Eruditų klubas, vadovaujamas Almyros Sabaliauskaitės ir padedamas mokytojos Violetos Alsienės. Šio klubo nariai ne kartą varžėsi įvairiuose turnyruose ir nuskynė ne vieną pergalę.
Nugalėjo violetinė komanda: tėtis Dainius Žiogelis, mama Virginija Rutkauskienė, gimnazistės Julija Palaimaitė ir Elena Ruikytė, mokytojos Dalia Andriuškevičienė ir Jūratė Vanagienė. Komandos nariai buvo apdovanoti šokoladiniais "aukso" medaliais.
Šventinės programos pabaigoje pasirodė vyresniųjų klasių mokiniai. Vaikinų ansamblis, gimnazistai Edvinas ir Judita, gimnazistų choras skambiai padainavo, o šokėjai sužavėjo smagiąja "Jonpolke".
Graži ir prasminga buvo šventė. Lauksime kitos, kai ir vėl, anot renginio vedėjų Vaidos ir Andriaus, gyvenimo meilę Tėvynė dainuos.
Lankytojai:2937
Reitingas: (19 vertintojai)
Sukūrimo data:03/10/11
Paskutinieji pakeitimai:03/10/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
Puiki šventėAnonimas003/11/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį