ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Veiklūs antrokai
Mūsų gimnazijos 2a ir 2b klasių mokiniai aktyviai įsijungė į Lietuvoje skelbtą akciją „Savaitė be patyčių”. Mokiniai iš popieriaus gamino gėles, ant lapelių užrašė pagarbos, nuoširdaus tarpusavio bendravimo žodžius ir juos užklijavo ant gėlių žiedų. Mokinių pagamintos  gėlės papildė gimnazijoje surengtą nuoširdumo gėlių parodą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pas antrokus svečiavosi Anykščių rajono policijos komisariato Nepilnamečių reikalų specialistė Dalė Bražionytė ir Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakulteto studentė Ilona Pakalkaitė, šiuo metu atliekanti praktiką Anykščiuose. Viešnios su mokiniais kalbėjosi, kaip kurti saugią, tolerantišką aplinką, puoselėti pagarbos ir pasitikėjimo santykius. Mokiniai žiūrėjo filmukus apie mokinių saugumą ir juos aptarė.
Antrokai išgirdo daug naudingų patarimų. Viešnios mokiniams padovanojo patarimų knygelę “Būk saugus” (beje, knygelė dovanota išskirtinai mūsų gimnazijos antrokams), filmų rinkinį apie saugų eismą.
Antrokai gavo ir naują užduotį – iki balandžio mėnesio pabaigos nupiešti piešinius “Kaip būti saugiam?” Gegužės mėnesį vėl sulauksime viešnių iš policijos. Tada surengsime viktoriną bei paskelbsime nugalėtojus.
Dėkojame viešnioms ir  nekantriai laukiame kitų susitikimų.
Lankytojai:2071
Reitingas: (13 vertintojai)
Sukūrimo data:03/25/11
Paskutinieji pakeitimai:03/25/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį