ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Frankofonijos šventė mūsų gimnazijoje
Kovo mėnesį minime Tarptautinę frankofonijos dieną. Kovo 30 – ąją ši diena paminėta ir mūsų gimnazijoje. Dvyliktą valandą aktų salėje prasidėjo koncertas, kuriame dalyvavo ne tik mūsų gimnazijos prancūzakalbiai mokiniai, bet ir draugai iš Antano Baranausko vidurinės mokyklos ir Antano Vienuolio gimnazijos. Sulaukėme ir viešnios iš savivaldybės – vyriausiosios specialistės Ritos Žiukienės. Renginį stebėjo ir būsimieji EMILE projekto dalyviai – mūsų gimnazijos 4a klasės mokiniai. Tikimės, kad ketvirtokams patiko ši ne tik melodinga, bet ir reikalinga kalba ir kitais metais jie noriai ją mokysis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Renginį nuotaikingai pradėjo antrieji mūsų gimnazijos „emiliukai“ – 5a klasė. Penktokai prancūziškai padainavo dainelę apie skaičius ir  „Abracadabra“.  Vyresnieji vienuoliečiai taip pat padainavo dvi smagias dainas, o mūsų gimnazijos 7c klasės mokinės Martyna ir Eglė – Kotryna pasveikino į Lietuvą grįžtantį pavasarį melodingomis eilėmis. Antano Baranausko vidurinės mokyklos mokiniai suvaidino jausmingą sceną iš pasakos apie auksinį princą ir paukštelį. Na, o mūsų gimnazijos prancūzakalbė dainininkė Judita žiūrovams dovanojo nuostabią dainą ir sulaukė daug aplodismentų. Po Juditos į sceną drąsiai žengė pirmieji mūsų gimnazijos „emiliukai“ – 6a klasė. Jie suvaidino linksmą humoristinę scenelę „Alina ateina susitaikyti“ ir padainavo prancūzišką „Jei patinka ši dainelė – taip daryk...“ dainos versiją.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Renginyje pasirodė ir patys vyriausieji mūsų gimnazijos prancūzakalbiai aktoriai – antrokai gimnazistai. Jie su mokytoja Laima Juzėniene vyks į tarptautinį frankofonų festivalį Alytuje, kur parodys filosofinę dramą „Siena“, kurios premjerą buvo galima išvysti šiame renginyje. Pasirodymus užbaigė pirmos gimnazijos klasės mokinė Aistė, kuri padeklamavo nuostabias eiles apie stebuklingą žodį – ačiū.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Smagu, kad frankofonijos šventė mūsų gimnazijoje vyksta jau ne pirmus metus ir kad mes, biliūniečiai, didžiuojamės ne tik įvairiais sporto, tiksliųjų mokslų ar anglų, rusų, lietuvių kalbų pasiekimais. Mes didžiuojamės, kad mokomės kai kam neįprastos kalbos – prancūzų. Tie, kurie atvyko į šį renginį, tikimės, nenusivylė. Vieni praplėtė savo žinias, kiti jas skleidė, dar kiti džiaugėsi mokinių gabumais ar tiesiog turiningai praleido ketvirtadienio popietę.
Lankytojai:1502
Reitingas: (20 vertintojai)
Sukūrimo data:04/01/11
Paskutinieji pakeitimai:04/02/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
saunuole grazei parasei !!!!!!!!!as004/13/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį