ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Raiškiojo skaitymo konkursas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Balandžio 20-ąją mūsų gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas, kurį rengė mokytojos Skaidrina Ratautienė ir Asta Grinienė. Į konkursą atvyko 23 mokiniai iš 7 rajono mokyklų.
Šaunūs renginio vedėjai Kamilė ir Vytautas sveikino dalyvius bei jų mokytojus ir visiems linkėjo sėkmės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Jaunieji skaitovai konkursui pasirengė puikiai. Jie skaitė įvairių autorių – Juozo Erlicko, Vytės Nemunėlio, Justino Marcinkevičiaus, Martyno Vainilaičio, Meilės Kudarauskaitės, Juozo Nekrošiaus, Ramutės Skučaitės ir kitų poetų – eiles. Garbi vertinimo komisija tikrai turėjo nemažai darbo, kol iš tiek šaunių išrinko šauniausius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kol komisija tarėsi, konkurso dalyviai ir jų mokytojai dalyvavo viktorinoje „Taip ir Ne“.  Mokytoja Skaidrina, viktorinos vedėja, paskelbė, kad visi klausimai bus susiję su maistu, o laimės tie, kurie greičiausiai atspės, ką slepia užduotis. Užduotys nebuvo lengvos, reikėjo pasukti galvas ir mokiniams, ir mokytojams: reikėjo atspėti, koks daiktas paslėptas dėžutėje, koks užjūrio augalas, paplitęs visoje Europoje, yra ne tik maistingas, bet ir gražiai žydi, koks žodis parašytas lapelyje ir t.t. Viktorinos pabaigoje visi dalyviai buvo pripažinti laimėję ir gavo rėmėjų dovanų – Irenos Judickienės vaistinė dovanojo po hematogeno batonėlį.  
Belaukdami komisijos sprendimo, konkurso dalyviai žiūrėjo animacinį filmą apie Mikės Pūkuotuko nuotykius.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Komisija paskelbė konkurso nugalėtojus. I – II klasių grupėje I vietą laimėjo Viktorija Banelytė iš A. Vienuolio gimnazijos, II vieta buvo skirta Beatai Blinkovaitei iš Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos, o III vietą laimėjo Kristupas Kačemarskas iš A. Baranausko vidurinės mokyklos. III – IV klasių grupėje I vietą laimėjo Iva Abramovaitė iš mūsų gimnazijos, II vieta atiteko Dovydui Žarskui iš A. Baranausko vidurinės mokyklos, III vietą laimėjo Simonas Rozanovas iš Kurklių Stepono Kairio pagrindinės mokyklos. Nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir knygomis, o visi renginio dalyviai gavo padėkos raštus.
Lankytojai:3097
Reitingas: (23 vertintojai)
Sukūrimo data:04/20/11
Paskutinieji pakeitimai:04/20/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
MamaAnonimas004/26/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį