ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kelionė dviračiais
Rugsėjo 16 – 22 dienomis vyko akcija „Rinkis alternatyvų judėjimą“. Jos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai bei žmonių sveikatai ir skatinti miestiečius prisidėti, kad būtų išsaugotas kuo švaresnis oras labiausiai urbanizuotose teritorijose.
Taigi šios akcijoje dalyvavo ir 7a klasė - važiavo dviračiais iki Variaus atodangos.
Išvažiavome nuo mokyklos apie 10 valandą ryte ir mynėme iki Pavarių akmens. Tada sustojome pailsėti. Pėstute nuėjome prie Pavarių liepos. Pailsėję ir atgavę jėgas vėl važiavome toliau. Važiuojant Variaus atodangos link kelyje vienai mergaitei atsisuko dviračio pedalų veržlės ir jie nukrito. Tada auklėtoja ir keli klasės berniukai padėjo sutvarkyti dviratį. Visi sėkmingai važiavome toliau.
Tiesa, oras buvo nepalankus - pūtė stiprus, bet šiltas vėjas ir retkarčiais lijo lietus. Įveikę kelis kilometrus apžiūrėjome Variaus atodangą ir buvusį „tarzano“ namelį medyje. Pailsėję važiavome iki Niūronių. Niūronyse puolėme prie sūpynių ir visokių karstyklių. Pažaidę skaniai papietavome. Pailsėjome, pažaidėme – laikas namo.
Pradėjo stipriai lyti, bet mes vis tiek važiavome. Vėl nuotykis - sprogo vienos mergaitės dviračio padanga. Berniukai puolė į pagalbą, bet padanga buvo taip suplyšusi, kad nebeįmanoma važiuoti. Tada auklėtoja pasisodino mergaitę ant savo dviračio bagažinės. Keli berniukai varėsi bendraklasės dviratį. Ir vėl bėda -  bevarant dviratį persisuko jo vairas, užstrigo stabdžiai. Gerai, kad berniukai viską sutvarkė.
Pagaliau parmynėme iki miesto bibliotekos ir išsiskirstėme į namus. Žygis baigėsi laimingai.
Lankytojai:1738
Reitingas: (10 vertintojai)
Sukūrimo data:09/26/11
Paskutinieji pakeitimai:09/26/11
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
taip ir toliauvesta010/04/11
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį