ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Krepšinio atgarsiai
Kažkur girdėjau šūkį: „Meilė krepšiniui nesibaigia su finaline varžybų sirena... Ji visada dega mūsų širdyse...“ Taip pat užkietėjusių krepšinio gerbėjų širdyse meilė neišblėso ir po Europos krepšinio čempionato. Kai kurie žmonės dar vis gyvena krepšinio ritmu. Laikas ir mums prisiminti šių metų Europos krepšinio čempionatą, kuris, kaip žinia, vyko Lietuvoje. Tai padaryti padės Emilija Musteikytė, kuri savanoriavo Panevėžio ture.
- Koks buvo pagrindinis tavo darbas šiame čempionate? – klausiame Emilijos.
- Turėdavau sudaryti, iškabinti varžybų tvarkaraščius. Sėdėdavau informacijos punkte. Atrodo, nesunkus darbas, bet iš tikrųjų tai labai nuobodu. Sėdi, sėdi tame punkte, ir tik retkarčiais koks aukštaūgis sportininkas ar koks treneris stabteli persimesti pora žodžių ar paklausti klausimo. Savo darbą apibūdinčiau „Dėl grožio...“
- Ar bendravai su krepšininkais?
- Taip. Ir tiek, kiek reikalavo darbas, ir šiaip turėjau progos pasišnekučiuoti. Buvo toks nutikimas. Vienos šalies rinktinėje žaidė kažkoks garsus krepšininkas (pavardės neklauskite, tikrai neprisimenu). Mano fotoaparatas gulėjo ant stalo, o tas krepšininkas sukiojosi netoliese. Galvojau: „Emilija, nusifotografuok su juo, nusifotografuok!”. Kita mintis buvo: „Ai, dar suspėsiu…” Krepšininkas, pamatęs mano fotoaparatą, paklausė, ar nenorėčiau nusifotografuoti, aš mandagiai atsisakiau. Tik vėliau sužinojau, kad jų rinktinė tą dieną išvažiavo… O buvo tokia proga…
- Kas labiausiai įsiminė šiame čempionate?
- Tikriausiai matėte Lietuvos ir Turkijos varžybas? Jos man labiausiai įsiminė... O ypač ta dalis, kai Rimantas Kaukėnas alkūne „atjungė“ turką. Sėdėjau visiškai šalia įvykio vietos, ir, patikėkite, vaizdas nebuvo pats maloniausias.
- Taigi, dalyvavai varžybose. Kokios sirgalių nuotaikos?
- Sirgaliai šiame čempionate tikrai buvo šaunūs, kultūringi, malonūs. Aišku, pasitaikydavo „išsikišusių vinių“, bet ką padarysi. Netgi tas pats Sėkla su savo grupe iš tikrųjų yra malonūs ir kultūringi. Jie sugeba visus užkrėsti krepšinio karštlige ir tiesiog puikia nuotaika.
- Savanoriavimas tave vargino ar džiugino?
- Negaliu pasakyti, kad jis vargintų ar džiugintų. Gal pats darbas ir vargina, bet tas nuovargis malonus. O savanoriavimas tikrai suteikia puikių galimybių pakeliauti, susipažinti su įvairiais žmonėmis.
- Ar tau patiko šis čempionatas, ar bent jau ta dalis, kurią matei tu?
- Taip, drąsiai galiu sakyti, kad patiko. Gal ir nebuvo šis čempionatas labai sėkmingas mūsų rinktinei, bet juk kaip tokia maža šalis mes vis tiek daug pasiekėme ir pats čempionatas vis vien paįvairino kai kurių, net ir tų, kurie tiesiogiai su juo nesusiję, gyvenimą. Tuo ir galime džiaugtis.
Lankytojai:1683
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:10/09/11
Paskutinieji pakeitimai:10/09/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį