ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Talka regioniniame parke
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lapkričio 15 dieną mūsų gimnazijos 5a, 8b ir Ib klasių mokiniai su auklėtojomis talkininkavo Anykščių regioniniame parke – grėbė prie Šventosios upės nušienautą pievą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Talkininkus pasitiko regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka, ekologė Rasa Rutkauskienė, kiti parko darbuotojai. Direktorius džiaugėsi , kad talkininkų tiek daug, o ekologė priminė, kad panašios talkos vyksta jau nebe pirmus metus. Ji papasakojo, kad pieva, kurią grėbsime, yra stepinė, joje auga gana retų augalų – didžioji ugniažolė, raudonžiedė notrelė, šliaužiančioji tramažolė ir kt. Be to, minėtoji pieva yra Anykščių šilelio pakraštyje.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kibome į darbą. Grėbti nebuvo lengva, ypač penktokams. Žolės nemažai, ji šlapia, mes neįgudę, todėl reikėjo pasistengti, kad darbas vyktų sklandžiai. Bet kartu dirbti visiems buvo smagu, be to, dirbome savo kraštui naudingą darbą. Dar labiau džiaugėmės, kad įveikėme visus tris hektarus pievos...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Regioninio parko darbuotojai ne tik dėkojo už talkininkavimą, bet ir pavaišino puikia arbata, išvirta ant laužo.  Visi sutarėme, kad regioniniame parke pasidarbuosime ir dažniau. Taip ir mes prisidėsime saugant ir puoselėjant mūsų gimtąjį kraštą.
Lankytojai:1832
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:11/17/11
Paskutinieji pakeitimai:11/17/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį