ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Užgavėnės
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vasario 21-oji šiemet - Užgavėnės. Nors žiema šiais metais, atrodo, ne tokia ir ilga, bet ji tikrai labai žiemiška. Pasidžiaugę šalčiu, atleidusiu nuo pamokų, Jono Biliūno gimnazijos pradinukai jau skuba vyti žiemą ir kviesti pavasarį.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vasario 21-ąją, 11 valandą, visos mūsų gimnazijos pradinės klasės susirinko mokyklos stadione. Pirmiausia vyko kaukių paradas. Ko tik ten nebuvo! Velniai, čigonai, raguočiai, raganos, giltinės, ubagai... Tokio būrio žiema tikrai turėjo pabūgti! Vėliau buvo uždegtas laužas, vaikai šoko, dainavo, na, o viso renginio metu jiems armonika pritarė ir visus linksmino muzikantas Kazimieras Braknys.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Kas be ko, vyko ir rogučių lenktynės, kur greičiausiais tapo Simonas Bundorfas, Kazimieras Dominas bei Gytis Mikoliūnas (4a), antrieji - Domas Veršelis ir Aurimas Raugalė (3a), ir trečiąsias vietas užėmė Tomas Kalinka bei Haroldas Laukagalis (4a).
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Man linksmiausias Užgavėnių šventės etapas - Lašininio ir Kanapinio kova. Na o ji buvo tikrai smagi! Vaikai stipriai palaikė Kanapinį ir taip smarkiai engė Lašininį... Nemeluosiu - kad ir kaip trokštu pavasario, bet man visada buvo gaila vargšo storulio. Bet nors ir šį kartą, tradiciškai, Kanapinis nugalėjo, vėliau jie su Lašininiu sudarė taiką - Lašininis, kaip stambesnis, padėjo Gavėną atnešti, sudeginti ir linksminosi kartu su Kanapiniu, vaišinosi vaikų iškeptais blynais, sutardami, kad visiems sezonams yra savas laikas, o Lašininis sutiko, kad jam jau laikas pasnausti, pailsėti ir pažadėjo, kad žiemą netrukus jis jau visai išsineš...
Lankytojai:2907
Reitingas: (15 vertintojai)
Sukūrimo data:02/21/12
Paskutinieji pakeitimai:02/23/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį