ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Paroda kultūros centre
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
2012 metų vasario 15 dieną Anykščių kultūros centre antrame aukšte buvo surengta dailės mokyklos mokinių darbų paroda. Joje eksponuojami labai skirtingi kūriniai - nuo paprasčiausių natiurmortų iki sudėtingų grafikos darbų. Mokiniai, kurie atliko šiuos darbus, taip pat labai įvairaus amžiaus - nuo 13 ik 16 metų.


Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šioje parodoje eksponuojama ir mūsų gimnazijos mokinių kūryba. Parodoje labai įspūdingai atrodo "biliūniečio" Arijaus Kulikausko natiurmortas, pieštas anglimi. Linijos išreikštos  plastiškai, dera šešėliai, visi daiktai perteikti labai tikroviškai. Darbas atliktas kruopščiai ir gražiai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taip pat yra ir mano darbų. Aš piešiau Gyvybės medį ir natiurmortą. Piešiau A3 formato lape paprastais dažais. Gyvybės medį piešdama norėjau parodyti, kad visas pasaulis yra kaip obuolys, kurį iš visų pusių graužia žalčiai – blogi darbai, nuodėmės.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tą pačią dieną dailės mokykloje vyko ir pirmokų krikštynos. Tai šventė, virtusi tradicija. Kiekvienais metais vyriausieji,  t. y. ketvirtokai, krikštija pirmokus: liepia atlikti įvairias užduotis, veidus ištepa dažais...
Po priesaikos visi skaniai suvalgė tortą.
Lankytojai:1638
Reitingas: (13 vertintojai)
Sukūrimo data:02/26/12
Paskutinieji pakeitimai:03/01/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį