ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Eruditų konkursas
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vasario 27-ąją gimnazijos eruditų klubas, vadovaujamas mokytojos Almyros Sabaliauskaitės, surengė žinių konkursą „Sportuok žiniomis“, kuris buvo skirtas olimpiniam mokinių ugdymui. Olimpinio ugdymo veikloje mūsų gimnazija sėkmingai dalyvauja jau nuo 2002-ųjų metų. Konkurse „Sportuok žiniomis“ dalyvavo trisdešimt 5-8 klasių mokinių, panorusių išbandyti savo jėgas protų kovose.
Konkurso dalyviai išsitraukė vokelius su spalvotais lapeliais – violetiniais, žaliais, geltonais, raudonais, oranžiniais ir mėlynais. Taip atsitiktine tvarka buvo sudarytos komandos. Jos pasivadino spalvų vardais – Geltona, Oranžinė, Raudona, Žalia, Mėlyna, Violetinė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Konkurso vedėjos Kristina Gasiulytė ir Kotryna Vitkūnaitė pristatė užduotis: kiekviena komanda turės atsakyti į 30 klausimų, kai pateikti galimi atsakymų variantai, 8 atvirus klausimus, kai atsakymus tenka suformuluoti patiems, ir atlikti kūrybinę užduotį (vėliau paaiškėjo, kad teks per 5 minutes sukurti eilėraštuką apie sportą). Ir užvirė darbas!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vertinimo komisija, kurią sudarė direktorės pavaduotoja Genovaitė Zabolevičienė, eruditų klubo vadovė Almyra Sabaliauskaitė ir kūno kultūros mokytoja Gražina Blažienė, bei padėjėjai vikriai rinko atsakymų lapelius, skaičiavo rezultatus. Komandos stengėsi atsakyti į įvairiausius klausimus apie olimpiadas, sportininkus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po geros valandos paaiškėjo ir konkurso nugalėtojai: 3-ąją vietą iškovojo Žalia komanda, 2-ąją - Violetinė, o 1-ąją - Geltona. Geltonos komandos nariai - Lukas Bečelis, Karolis Sereikis, Vainius Kalinauskas, Karolina Savickaitė ir Tautvydas Karalius - buvo apdovanoti medaliais.
Konkurso rengėjai, eruditų klubo senbuviai ir naujokai, tikrai pasistengė: renginys vyko sklandžiai, nebuvo ištęstas, todėl patiko ir dalyviams, ir žiūrovams.  
Lauksime eruditų kovų ir daugiau!
Lankytojai:3569
Reitingas: (18 vertintojai)
Sukūrimo data:02/28/12
Paskutinieji pakeitimai:02/28/12
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
They enhancing upright poorest intake, stitch errors. ucuxuri006/25/20
A pancreas, strategy, osteochondrosis cope suggestions potentiated. ozophawiborut006/25/20
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį