ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Susitikimas su Dainiumi Radzevičiumi
Dainius Radzevičius, galima sakyti, Lietuvos žurnalistų žurnalistas - Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas. Gegužės 15 - ąją mūsų gimnazijos žurnalistai, kultūrininkai ir kiti šioms šakoms prijaučiantieji turėjo progą susitikti su šiuo žmogumi.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paprastas, guvus, komunikabilus - štai kaip apibūdinčiau šį žmogų. Pamoka su juo neprailgo. Atvirkščiai - norėjosi dar klausytis ir klausytis. Žurnalistų sąjungos pirmininkas... Galvojau, kad čia išgirsiu tik raginimų tapti žurnalistais, šio darbo liaupses, pasiklausysiu, kaip aršiai ginama ši profesija nuo minčių: "žurnalistai nieko gero nedaro, jie lengvai paperkami ir tik apkartina visiems gyvenimą". Toli gražu ne. D. Radzevičius kalbėjo smagiai, bet informatyviai ir realistiškai. Apie žurnalistiką jis pasakė taip: "Tai bene pats sunkiausias ir prasčiausiai apmokamas darbas, bet šis darbas yra tobulas."
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pirmininkas apsidžiaugė bent dvejomis pakeltomis rankomis paklausus, kas nori tapti žurnalistu. Jis sakė, kad tai geras pasirinkimas, bet jei žurnalistiką siejame su kultūra, tai gan sunku. "Žurnalistas - kritikas",- sakė D. Radzevičius. Išties, sunku sutapatinti savo pomėgį su jo kritikavimu.
Manau, šiame susitikime gavome ne tik daug informacijos apie žurnalistiką ir kultūrą, bet ir nemažai kitų sričių žinių. Aš pati tiesiog gaudyte gaudžiau patarimus, mintis. Nežinau kaip ir kodėl, bet šis susitikimas įkvėpė, paskatino dar labiau viskuo domėtis, skaityti, klausyti, dalyvauti, plėsti akiratį.
Lankytojai:1381
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:05/15/12
Paskutinieji pakeitimai:05/21/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį