ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Metų knygos rinkimai 2011
Šiemet jau trečius metus mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo „Metų knygos rinkimuose“. Mūsų klasė, 6a, su dideliu entuziazmu dalyvavo projekte „Kelio į gyvenimą nesusipratimai“ ir rinko geriausią knygą paaugliams.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Viskas prasidėjo, kai mūsų lietuvių kalbos mokytoja ir bibliotekininkė Almyra į klasę atsinešė tris knygas ir pasiūlė jas perskaityti, aptarti ir pristatyti kitoms klasėms. Mes pasiskirstėme į tris grupes ir puolėme skaityti. Skaitymas neužtruko, nes visos knygos buvo įdomios. Mes skaitėme G. Adomaitytės parašytą knygą „Paklydusi pasaka“, G. Morkūno „Iš nuomšiko gyvenimo“ ir A. Cicėnaitės kūrinį „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po to, kai kiekvienas perskaitėme, bibliotekoje parengėme sienlaikraštį, kuriame aprašėme savo įspūdžius apie perskaitytas knygas. Kai kurie net nedideles iliustracijas nupiešė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tą dieną, kai bibliotekos skaitykloje reikėjo pristatyti perskaitytas knygas ir jomis sudominti kitus, jaudinomės, nors ir buvome gerai pasiruošę. Mes kalbėjome apie knygų personažus, jų gyvenimą, patirtus nuotykius, įspūdžius. Labiausiai visus sujaudino G. Morkūno papasakota istorija „Iš nuomšiko gyvenimo“, nes sunku patikėti, kad vaikų gyvenimas kartais būna labai liūdnas ir keistas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Smagu, kad dalyvavome „Metų knygos rinkimuose“, kad kartu su visos Lietuvos vaikais perskaitėme pačias geriausias pagaliams skirtas šių metų knygas. Siūlome bendraamžiams būtinai jas perskaityti. Ir kai kuriems suaugusiems nepakenktų...  
Lankytojai:1838
Reitingas: (20 vertintojai)
Sukūrimo data:05/16/12
Paskutinieji pakeitimai:05/17/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį