ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pozityvas – geroji patirtis
Nuo 2011 metų rugsėjo iki 2012 metų gegužės mėnesio Jono Biliūno gimnazijos 7a klasės mokiniai turėjo unikalią galimybę dalyvauti projekte ,,Piliečio žadintuvas“.
Antrokės gimnazistės Benita Kiliutė ir Šarūnė Kirdeikytė  septintokams vesdavo labai įdomias pamokas, kurių metu žaisdami mokėmės nebūti abejingi blogiui. Vaidindavome įvairias situacijas ir mokėmės kalbėti nepatogiomis, sunkiomis temomis. Mokymo metu ieškojome būdų, kaip tapti draugiškesniems, drąsesniems ir pozityvesniems... Mes daug juokėmės ir noriai kalbėjome apie viską. Nenorėjome skirstytis - tai mus jungė, mes buvome lygūs.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gegužės 15 dieną su projekto vadove I. Gailiūniene, gimnazistėmis Benita ir Šarūne ir 7a klasės mokiniais Dariumi, Karoliu, Kasparu, Arnu, Greta, Kamile ir Vesta važiavome į Ignalinos kultūros rūmus. Ten susitikome su kitų Lietuvos mokyklų mokiniais, dalyvavusiais projekte „Piliečio žadintuvas“.  Buvo smagu pamatyti tiek daug pozityviai nusiteikusio jaunimo.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Visos mokyklos pasidžiaugė ir pristatė savo projekto darbus. Mūsų mokyklos pristatymas buvo puikus ir įspūdingas.
Grįžome laimingi ir apdovanoti. Šis projektas - puiki galimybė pažvelgti į save, pamatyti kitus ir skleisti pozityvumą savyje ir aplinkui.
Lankytojai:2370
Reitingas: (25 vertintojai)
Sukūrimo data:05/21/12
Paskutinieji pakeitimai:05/21/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį