ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Du besišnekučiuojantys trečio nugirsti
Kažkas, virš kurio kanapės kvapo debesėlis, mėlynas dangus ir skraidantys aukštai čiurliai, ir kažkas, prie kurio pražydusi saulėgrąža ir pievų migloje dejuojanti griežlė, kaip vasaros griaustinis beldžiasi į mano šviesų pasaulį, lyg pavydėtų ko... lyg norėtų atimti kažką...
Jie žaidžia žodžiais, bet nejaučia, kad pasiklydo.
- Tikiu baigmės nežinančia gamta. Vadinasi, tikiu žmogumi.
- Graudus ir liūdnas žodžių skambesys, o gal net Piktojo išdaiga, siūlanti man iliuziją.
- Tikiu, kad gamta amžina, nesibaigianti, begalinė – bekraštė, o žmogus – stipriausia, patikimiausia, ištikimiausia jos dalis.
- Mano gyvybė – ne sraigės, žuvies, paukščio, žvėries, kito žmogaus, netgi negyvo stabo gyvybė, mano gyvybė – tai būsena tarp gimimo ir mirties. Kas gimė, tas mirs. Aš gimiau ir mirsiu.
- Gyvybė amžina! Ji ypatingai organizuota elementariųjų dalelių egzistavimo forma. Formai pasikeitus – medžiaga liks ta pati. Štai jėga ir amžinybė! Štai nemirtingumas!
- Aš netikiu žmogaus nevaržoma jėga. Jis tik maža gamtos dalis. Pasaulį keičia spanguolės, samanos, sliekai, vilkai, lietus, šviesa ir šiluma... Jie vienas kitą ardo, griauna, fermentuoja.
- Žmogus – didžiausias, grėsmingiausias gamtos ir savo priešas. Nuožmiausias parazitas! Žmogaus tokia prasmė ir tikslas – pakeisti viską, transformuoti, statyti – griauti, pasėti – rauti, siurbti, traukti... Žudyti ir žudyti, ir žudyti Žmogus tai daro veržliai, atvirai, be graužaties, nes visa tai – jo gelmėje!
- Galbūt žmogaus prasmė – sugriauti ir pakeisti. Gal prigimties jėga – stipresnė už abejones. Gal mano šviesios svajonės – vien saldi apgaulė, o mano trapūs žingsniai – vien maištas... Bet aš tikiu šviesa, kurią sapnuoju, kurios ilgiuosi...
Kažkas su kažkuo žaidžia žodžiais ir nejaučia, kad pasiklydo... Samanotas takelis mano Šventosios link – kitur...
Lankytojai:1609
Reitingas: (68 vertintojai)
Sukūrimo data:09/12/12
Paskutinieji pakeitimai:09/12/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį