ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kalbų dienos šventė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Rugsėjo 26-oji, pilnas autobusas mūsų mokyklos „kalbininkų“ (52 mokiniai ir 5 mokytojos) dalyvavo Kalbų dienos šventėje, kuri vyko Vilniuje, Rotušės aikštėje. Pirmą kartą dalyvavome tokiame renginyje, tad nežinojom, ko tikėtis, ką mes ten veiksime. O iš tiesų, tai buvo labai smagus renginys, sudominęs nuo jauniausio mokinuko iki garbaus amžiaus žmogaus.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vos atėjus į Rotušės aikštę akį patraukė baltų palapinių gausa. Kiekvienoje palapinėje buvo įsikūrusi vis kita ambasada, kuri stengėsi pristatyti kalbą ir šalį. Aišku, mažuosius mokinius patraukė informacinių lankstinukų jūra. Vyresnieji buvo santūresni, tačiau, ak, kaip gera gauti kažką dovanų, taigi, prisirinkome ir to, kas mus domino, ir to, kas tiesiog sužavėjo spalvų ryškumu.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vienų šalių ambasados stengėsi perteikti viską kuo informatyviau, kitos – sudominti kažkuo apčiuopiamu ar tiesiog suvilioti pramoga. Pavyzdžiui, iš Airijos ambasados palapinės sklido linksma muzikėlė. Turkijos ambasados atstovai vaišino turkiškais saldumynais ir arbata. Japonijos ambasadoriai kiekvienam įteikė po prisiminimo dovanėlę – vardą, parašytą japonų kalba. Tačiau labiausiai nustebino palapinė „Maisto kalba“. Ne jos pristatymas, bet tiesiog tai, jog ta palapinė ten buvo šalia kitų, mums jau įprastų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Na, bet įdomioji renginio dalis buvo kiekvienos ambasados muzikinis prisistatymas scenoje. Aišku, čia didžiausią įspūdį paliko Graikijos ambasada, surengusi masinę sirtakio pamoką. Šoko ir jaunas, ir senas, lietuvis ir kitatautis, trypė visi, taip dar kartą įrodydami, kad nei kultūriniai, nei socialiniai skirtumai mums netrukdo būti draugais.
Galėjome pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, apžiūrėti pastatų architektūrą ar tiesiog skaniai pavalgyti kokioje jaukioje kavinukėje... Galiausiai tie, kurių nesudomino kalbos ir šalių kultūra, pasilinksmino Donato Montvydo koncerte.

Lankytojai:1678
Reitingas: (18 vertintojai)
Sukūrimo data:10/02/12
Paskutinieji pakeitimai:10/02/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį