ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Už vaikus, už gyvenimą
Spalio 16 dieną Anykščiuose vyko solidarumo maratonas, organizuojamas UNICEF ir „Maisto banko“. Šis bėgimas buvo skirtas išreikšti solidarumą daugumai Afrikos vaikų, kurie ne tik kad negali gyventi taip, kaip gyvename mes, bet galbūt neturi galimybės išgyventi nors kelias dienas.
Bėgti pradėjome nuo A. Baranausko tilto, bėgome kairiuoju Šventosios upės taku iki Dainuvos slėnio. Ten mūsų laukė organizatoriai. Jie pakvietė ant plakato apsibrėžti savo rankas, pasirašyti. Paskui nuskubėjome pasistiprinti šaulių virta koše ir arbata.
Gaila, tačiau mūsų mokykloje apie šią akciją nebuvo kalbėta – tačiau mes, šeši aštuntokai, apie ją žinojome ir mielu noru joje dalyvavome.
Atrodo, bėgant nėra laiko apie kažką galvoti – tik apie tai, kaip ištempti distanciją, tiesiog kaip nenugriūti... Tačiau aš apmąsčiau, dėl ko bėgau. Kiekvieną dieną aš pati ir mano bendraamžiai vis kažkuo skundžiamės: tėvai neišleido ten ir ten, negavau naujo „Iphono“, nenoriu eiti į mokyklą. Dar kiti taip nusivylę savo gyvenimu, jog dažnai kalba apie savižudybes, kaip jiems atsibodo gyventi ir t.t. Atsigaukit, mielieji žmonės! Kažkur pasaulyje yra vaikų, kurie už vieną gyvenimo dieną atiduotų be galo daug, gurkšnio vandens maldautų atsiklaupę ant kelių, o išsilavinimo siekia net neturėdami vadovėlių, rašymo priemonių. Gal norit apsimainyti gyvenimais su jais? Jie mielu noru sutiktų. Tad gana verkšlent, užuot kasdien savęs gailėję, apsižvalgykime aplink: kiek yra žmonių, kurie gyvena žymiai prasčiau už mus, o mes, matydami tik save ne tik kad negalime jiems pagelbėti, bet dar lyg pasityčiodami raudame dėl savo nuostabaus, tikrai nuostabaus gyvenimo. Dar kartą sakau – laikas keistis! Tikiu tuo, ką sakė dainininkas Bob Marley: „Gyvenk gyvenimą, kurį myli, mylėk gyvenimą, kurį gyveni.“
Lankytojai:1369
Reitingas: (24 vertintojai)
Sukūrimo data:11/01/12
Paskutinieji pakeitimai:11/02/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį