ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Mano kelionė į Mokyklą
Gyvenu toli nuo mokyklos ir mano kelionė į skambančius šviesos rūmus – keista. Nežinau tiksliai, kada ji prasideda, kiek ji tęsiasi ir kada baigiasi... Tik žinau, kad šį kelią aš įveikiu su maža ar mažesne, su didele ar didesne prievarta. O prievarta man visiškai nepatinka, nes aš – laisva laukinė paukštė. Ar mokslas manęs nepagaus, neuždarys, ar mokslas neatims iš manęs to, ką jau turiu?
Kas rytą pareiga mane įsodina į mėlyną vežimą ir dundančiu keliu aš tolstu nuo Namų. Kad nenugrimzčiau liūdesy, į kelionę pasiimu kvepiančią ir dar šiltą pagalvėlę, kurią vėliau nuo svetimų akių paslepiu geležiniame seife. Priglaudžiu prie jos galvą ir viską pamiršusi saldžiai užmerkiu akis, o mėlynas vežimas nesibaigiančiom kilpom dunda – kas kartą vis nežinomais keliais...
Lekiu per žydintį sodą. Medžių šakose čiulba paukščiai ir dūzgia bitės. Kitą kartą jis pilnas prinokusių vaisių. Jų užtenka visiems – net kėkštams ir strazdams. O kartais mane pasitinka sidabrinis lietus ir spindinti vaivorykštė. Jie veda mane į nuostabaus grožio karalystę. O karalystėje – žydinčios rožės. Svaigstu nuo kvapo ir spalvų. Ir dar karalystės karalius Karlas su šiaudine skrybėle ir plačia šypsena... Kartais visa kelionė – tik nesibaigiantis rūkas, tik rūkas... Tačiau tas gauruotas rūkas turi paslaptį. Ta paslaptis – man didžiausia mįslė.
Kelionė baigiasi prie vartų – ten išgirstu varpų gaudimą. Jie šaukia ir visaip vilioja atlikti įvairius ritualus...
Ilgai dar negaliu suprasti, ar teisingu keliu atvažiavau. Ar mokykla, kurioje dabar esu, mano tikroji mokykla? Ar ta kelionė buvo mano mokykla?    
Lankytojai:1693
Reitingas: (44 vertintojai)
Sukūrimo data:11/05/12
Paskutinieji pakeitimai:11/05/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį