ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Susitikimas Olimpiniame komitete
Mūsų gimnazijos mokiniai gavo išskirtinę galimybę - vykti į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto būstinę ir pabendrauti su šio komiteto naująja pirmininke Daina Gudzinevičiūte. Tad spalio 22 dieną 8a ir 7a klasių mokiniai anksti ryte išvyko į Vilnių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Olimpinio komiteto būstinėje susitikome su D. Gudzinevičiūtės pavaduotoja, kuri mus maloniai pakvietė užeiti ir apžiūrėti visą pastatą. Pirmiausia mes ėjome į posėdžių salę, kur būna svarstomi olimpinio komiteto svarbiausi klausimai. Toje salėje mes matėme visus pakvietimus Lietuvai į Olimpines žaidynes, padėkas, taip pat ir olimpinio deglo kopiją. Ten susitikome ir pasikalbėjome su Lietuvos olimpinio komiteto pirmininke D. Gudzinevičiūte.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Iškart po susitikimo nuskubėjome žaisti draugiškų krepšinio rungtynių su Fabijoniškių mokyklos bendraamžiais. Fabijoniškiečiai buvo pranašesni už mus ir skaudu pripažinti, bet mūsiškiai pralaimėjo. Per daug nenusiminėme ir pakvietėme juos revanšo. Po rungtynių pasivaikščiojome limpinių žaidynių alėja.
Kelione tikrai nenusivylėme ir džiaugiamės gavę tokį pasiūlymą. Buvo malonu pabendrauti su D.Gudzinevičiūte ir žaisti draugiškas rungtynes su Fabijoniškių mokykla.
Lankytojai:1428
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:11/07/12
Paskutinieji pakeitimai:11/07/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį