ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Svečiuose - zarasiškiai
Lapkričio 15-oji. 8b klasė pluša nuo pat ryto. Sutvarkyti aparatūrą, pakartoti dainų žodžius, išdėlioti sumuštinius ir dar į pamoką suspėti nelengva... Turbūt įdomu, kokia proga visa tai vyksta? Ogi mes laukiame svečių!
Mūsų svečiai – Zarasų "Ąžuolo" gimnazijos mokiniai ir jų vokiečių kalbos mokytoja Milda Kaulavičienė. Skirtingos mokyklos, mokiniai, nepažįstami veidai, tačiau mus visus sieja vokiečių kalba. Mus vokiečių kalbą mokančios mokytojos yra pažįstamos jau nuo seno. Kartu jos pagalvojo, jog būtų smagu  bendrauti šioms dviem šaunioms gimnazijom bei kartu plėtoti vokiečių kalbos žinias! Kaip mokytojos tarė, taip ir padarė.
Jau 12 valandą zarasiškiai pravėrė mūsų gimnazijos duris. Pasisveikinę bei susipažinę patraukėme aktų salės link. Ten mes suruošėme uždarą susipažinimo bei prisistatymo renginuką.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Prisistatymą pradėjome linksma vokiečių liaudies dainele, o mūsų šaunieji šeštokai suvaidino jau visiems gerai žinomą “Raudonkepuraitę”. Biliūnietė, konkurso „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“ laureatė Viktorija, papasakojo apie savo įžymųjį bandymą su citrina, aprašytą vokiečių kalba, kurio dėka ji laimėjo dviejų savaičių kelionę į Vokietiją!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mūsų svečiai vokiškai pristatė savo gimtąjį kraštą – Zarasus, dainavo dainas, sekė legendą apie Zarasą ir Nikają - parodė, kokie talentingi yra "Ąžuolo" gimnazijos mokiniai!
Mūsų svečiai turėjo progą apžiūrėti gimnazijos kabinetus, susipažinti su mokyklos istorija. Na, o po visko prasidėjo laukiamiausia – neoficialioji dalis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Svečiai iš Zarasų atsivežė labai skanų obuolių pyragą, o mes vaišinome juos sumuštinukais. Kaip sakoma – maistas visus vienija. Tad šis kartas nemelavo. Vaišindamiesi dar artimiau susipažinome, radome daug bendrų interesų. Smagu, jog šiuos šiltus bei draugiškus mokinius jau galime vadinti draugais!
Laikas bėgo taip greitai, jog net nepastebėjome, kaip mūsų pirmasis, tačiau tikrai ne paskutinis susitikimas atėjo į pabaigą. Išlydėjome svečius, tačiau dabar lauksime progos pasisvečiuoti Zarasų "Ąžuolo" gimnazijoje.
Visos klasės vardu norėčiau padėkoti mūsų aukletojai, vokiečių kalbos mokytojai Violetai Neniškienei, nes būtent jos dėka įsitraukėme į šį vokiečių kalbos tobulinimo bei naujų pažinčių projektą!
Lankytojai:1758
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:11/18/12
Paskutinieji pakeitimai:11/18/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį