ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 11 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Nelikime abejingi!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Žiema. Šalta, žvarbi, tamsi ir gili. Mūsų rajono miškuose gyvenantiems žvėreliams ir paukšteliams ji – pilnas pavojų, sunkus išlikimo metas. Žvėreliai negali prisikasti iki užsnigtos žolės, sunku rasti ėdesio ir miškuose. Jie graužia sušalusias šakeles bei laupo kietą medžių žievę. Paukšteliams išlikti dar sunkiau. Džiugu, kad gerieji žmonės įrengia lesyklas, parūpina jiems sėklų, grūdų, nepagaili ir lašinukų kąsnelio.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Ir mūsų gimnazijoje radosi gerų žmonių, norinčių padėti miškų gyventojams išlikti. Jie visą žiemą dalyvauja akcijoje “Baltajam badui – ne”. Mokyklos bendruomenė lauke pastatė lesyklėles. Noriu paraginti atnešti lauktuvių gyvūnėliams, kurios bus nusiųstos ir į Mikierių girininkiją. Kruopos, duonos trupiniai, saulėgrąžos tinka palepinti paukštelius, priimame ir daržoves – stambesniems Anykščių miškų žvėreliams.
Paukščiams ir žvėreliams skirtas lauktuves reikia atnešti geografijos mokytojai Inai Gailiūnienei arba tiesiog - į 14 kabinetą. Akcijos iniciatoriai - gimnazijos turistų būrelis - ragina: nelikime abejingi -atjauskime alkanus ir sušalusius!
Lankytojai:1785
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:01/13/13
Paskutinieji pakeitimai:01/14/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį