ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Laisvės gynėjų diena
Jau kelis metus iš eilės grupė geriausių mūsų gimnazijos mokinių turi galimybę Sausio tryliktąją – Laisvės gynėjų dieną  - paminėti Vilniuje. Ne išimtis buvo ir šių metų Sausio 13 – oji.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Sekmadienį keltis anksti daugelis tikriausiai nesutiktumėte, bet mes, žinodami, kas tą dieną mūsų laukia, nelabai spyriojomės žadintuvo dainoms. Tad 8 valandą išvykę į Vilnių, sakyčiau, visai žvalūs, nuskubėjome į Lietuvos Respublikos Seimą. Ten pasivaikščiojome, Seimo darbuotoja Justina mums papasakojo, kas čia kaip vyksta, kalbėjo apie Seimo narių darbą, įstatymų leidybą. Aplankėme naująją posėdžių, konferencijų, Konstitucijos sales. Taip pat keletą akimirkų galėjome pasižvalgyti ir pro Kovo 11 – osios posėdžių, dabar jau tapusios istorine, salės balkonus, kur tuo metu vyko iškilmingas posėdis Laisvės gynėjams ir 1991 metų sausio 13 – osios įvykiams atminti.
Po ekskursijos Seime stebėjome vėliavos pakėlimo ceremoniją Seimo rūmų aikštėje. Čia minią sveikino ir Lietuvos Prezidentė D. Grybauskaitė bei Seimo pirmininkas Vydas Gedvilas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pabuvoję ceremonijoje, kopėme į Gedimino pilies bokšto kalną. Nors pavargę nelengvai pasiekėme bokštą, tačiau pasiekėme. Ten apžvelgėme išties gražią žiemišką Vilniaus panoramą ir jau skubėjome žemyn nuo kalno. Kas su mokytoja I. Gailiūniene panoro leistis liftu, o kas sutiko dar prasimankštinti su mokytoju D. Mažeikiu – visi atėjome laiku ir mielai sutikome pasistiprinti.
Vykdami namo nusprendėme, kad net ir tiems, kurie tokiame minėjime nebe pirmą kartą, kelionė tikrai patiko. Net ir mums, „senbuviams“ pasivaikščioti po Seimą ir pamatyti tiek žinomų veidų gyvai įdomu, ką jau kalbėti apie tuos, kurie tokioje ekskursijoje pirmą kartą. Taigi, manau, nė vienas nesigailime savo sekmadieninį tinginį ir voliojimąsi lovoje išmainę į įdomią bei turiningą ekskursiją.
Lankytojai:1501
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:01/15/13
Paskutinieji pakeitimai:01/15/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį