ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Ketvirtokų knyga
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Viena mūsų mokyklos pradinių klasių - 4a - parengė iš tiesų šaunų darbą ir išskirtinai paminėjo Sausio 13 - ąją, Laisvės gynėjų dieną. Ši klasė, padedama tėvelių ir mokytojos Skaidrinos Ratautienės, sudarė įdomią ir originalią knygą "Niekas negali nugalėti tautos, kovojančios už laisvę".
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Knygos idėja užgimė mokytojos galvoje, o vaikai, žinoma, mielai ėmėsi ją įgyvendinti. Darbas prasidėjo dar pirmoje klasėje - tada vaikai, dar ne visai gerai mokėdami skaityti, bet visgi žinodami, kas vyko 1991 m. sausio 13 - ąją, ėmė piešti piešinius, iliustruojančius tų dienų įvykius. Vėliau, šiek tiek paaugę, vyresnėse klasėse jie rinko įvairius tėvelių, senelių ar kitų artimųjų pasakojimus ir prisiminimus. Na, o šiemet, vaikams esant jau ketvirtokams, kaip pasakytų mokytoja "abiturientams", knyga, vienų tėvelių sumaketuota, kitų - išspausdinta, jau puikuojasi 4a klasės kabinete kaip neeilinis šios klasės darbas, į kurį įdėta daug, pastangų, meilės (tiek vieni kitiems, tiek, manau, Tėvynei), ir, žinoma, pagarbos mūsų Laisvės gynėjams, kurią vaikai išreiškia šioje knygoje.
Kol kas išspausdintas tik vienas knygos egzempliorius, tačiau mokytoja pažadėjo, kad visi vaikai tikrai gaus po tokią knygutę - ne tik Laisvės gynėjams, bet ir draugiškam, bendram klasės darbui atminti.
Lankytojai:1707
Reitingas: (21 vertintojai)
Sukūrimo data:01/20/13
Paskutinieji pakeitimai:01/22/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį