ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 10 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Vasario 16 -oji su pradinukais
Vasario 16-oji kiekvienam Lietuvos gyventojui patriotui svarbi diena. Juk lygiai prieš 95 metus, 1918 metų vasario 16-ąją, buvo pasirašytas dokumentas, kuris skelbė, jog Lietuva – nuo niekieno nepriklausoma valstybė. Būtent šią dieną mes, lietuviai, švenčiame laisvę, džiaugsmą bei naują viltį, kuri buvo suteikta Lietuvai.
“Didžiausias tautos turtas- jos laisvė, nepriklausomybė. Ant mūsų tautos laisvės aukuro buvo paaukota daug žmonių gyvybių, iškęsta pažeminimų, kalėjimų, trėmimų, persekiojimų. Vasario 16 dienos aktas yra mums ypač brangus ne tik dėl to, kad jis skelbia Lietuvos nepriklausomybę, bet kad tai yra drąsus, savarankiškas vieningos tautos žygis, kuris, kaip matome, pasiekė tikslą,” – kadaise taip kalbėjo buvęs Tarybos narys, vėliau Lietuvos Respublikos Prezidentas Aleksandras Stulginskis.
Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga mūsų gimnazijos 8b klasės mokinės vėl susiruošė į svečius – pas pradinukus. Buvo linksma išvysti tuos pačius spindinčius mokinukų veidelius. Smagu, jog ir vaikai mus prisimena bei pasitinka kaip tikras mokytojas. O šiandieninė pamokų tema – Lietuva.
Netrukus suskambėjęs čaižus mokyklos skambutis kaip magnetukas mokinius susodino į suolus ir sužadino jų susidomėjimą bei norą pažinti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pamoką pradėjome pasisveikinimu bei susipažinimo žaidimu. Vėliau pristatėme skaidres apie Lietuvą, pagrindinius jos gyvenimo faktus bei įdomybes. Mokiniai mus sužavėjo savo uolumu, kruopštumu, aktyvumu bei žiniomis. Jie ne tik žinojo apie viską, ką mes pasakojome, nuostabiausia tai, jog atsirasdavo ir tokių, kurie papildydavo mūsų teiginius. Žinoma, už puikias žinias mūsų protinguoliai gaudavo paskatinamųjų dovanėlių – saldainių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Po skaidrių demonstravimo vyko trumpas žinių patikrinimas – “Klausimėlis”. Rezultatai buvo stulbinantys, vaikai žinojo daugiau, nei mes galvojome. Visi mokinukai už atsakymus bei darbą pamokos metu buvo pagirti, gavo dar daugiau saldžių dovanų.
Tuo metu mes su jaunosiomis mokytojomis susimąstėme, jog  būdamos 3-iokės galėjome nusimanyti tik apie naujausias madų tendencijas Barbės drabužių spintoje. Kitaip, nei kad dabartiniams pradinukams, mums nebuvo aktuali pirmojo Lietuvos prezidento pavardė ar didžiausio Lietuvos ežero pavadinimas... Smagu, jog dabartiniai mokinukai žino apie savo šalį tiek daug gražių dalykų.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mokiniams buvome paruošę kryžiažodžių. Buvo gražu žiūrėti, kaip teisingi žodžiai užpildo langelius ir klausytis iš galo nuaidinčių balsų: “Aš pirmas! Aš jau padariau! Ne, tai aš pirmesnis!”. Vėliau laukė kūrybinis darbelis – vaikams teko užduotėlė pagaminti skirtukus, kurie būtų susiję su Lietuva. Sulaukėme daug gražių bei originalių darbelių.
Visų mūsų, jaunųjų mokytojų, vardu norėčiau padėkoti vaikams už jų aktyvumą bei stropumą, tikiuosi, jog dar bus progų susitikti ir dirbti kartu. Noriu tarti ačiū mokinukų tikrosioms mokytojoms, jog mus taip šiltai sutiko bei, žinoma, mūsų šauniajai vadovei Inai, kurios dėka vyksta tokie prasmingi renginiai. Ačiū!
Lankytojai:1338
Reitingas: (14 vertintojai)
Sukūrimo data:02/12/13
Paskutinieji pakeitimai:02/21/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį