ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Biliūnietės olimpiniame festivalyje
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lietuvos rinktinė. Nuotrauka iš Kotrynos archyvo.
Dvi mūsų gimnazijos mokinės, biatlonininkė Kotryna Vitkūnaitė (treneris  B. Vitkūnas) ir slidininkė Kristina Kazlauskaitė (treneris  A. Drūsys), vasario 17 – 22 dienomis dalyvavo XI jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Rumunijoje, Brašovo mieste. Kotryna į festivalį pateko per atranką, na o Kristina turėjo mažai konkurencijos, tad ir atrankos neprireikė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Nuotrauka iš Kotrynos archyvo.
Merginų 5 km lenktynėse klasikiniu stiliumi Kristina užėmė 44-ąją vietą. Paklausta, ar džiaugiasi rezultatu, mergina atsakė neigiamai – ir ji, ir treneris tikėjosi daugiau. Kotryna tarp 66 dalyvių užėmė 37 vietą.
Nors sportininkės nėra labai patenkintos savo pasiekimais, bet dėl to labai smarkiai nenusimena – visada galima pasiekti daugiau.
- Tokiame festivalyje gali tekti dalyvauti tik kartą ir tai yra bene svarbiausios mano varžybos. Jau vien buvimas čia kaip dalyvei man – didelis pasiekimas, - sakė Kotryna.
Merginos tikrai nuoširdžiai džiaugiasi dalyvavimu šiame olimpiniame festivalyje. Pasakodamos man apie šį renginį Kotryna ir Kristina pačios mielai prisiminė įvairias smagias ar šiek tiek keistas akimirkas Rumunijoje.
Lankytojai:1804
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:03/16/13
Paskutinieji pakeitimai:03/17/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį