ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 17 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Aš galiu viską!
Nuo mažens mama man sakydavo, tiesiog kaldavo į galvą žodžius: „Tu gali viską, tu visada gausi viską, ko tik nori, nes tu – Aistė.“ Tuo tarpu kiti aplinkiniai kartodavo frazes: „Ne paskutinė, bet ir jokiu būdu ne pirma“, „geriau tikėkis  blogiausio – jei  taip ir bus, nebus taip skaudu, o jei viskas bus gerai, bus dar daugiau džiaugsmo.“  Visgi labiau man patiko mamos kalbos, tikinimai, jog aš Aistė, aš pirma ir aš pati geriausia! Būtent dėl to dabar esu tokia, kokia esu, turiu tai, ką turiu, ir niekas to iš manęs niekada neatims.
Nekenčiu klausyti bendraamžių ir kitų žmonių kalbų, jog jie nieko nesugeba, to ar ano tikrai nepadarys, tas ir tas jiems tikrai nepavyks. Taip, būtent, jums tai nepavyks, bet tik dėl vienos priežasties – nes taip pasakėte. Kiekvieną dieną, jau ilgą laiką, pastebiu, jog kad ir koks neįmanomas dalykas būtų, jei tik nusiteikiu pozityviai, pasakau sau: „Aš galiu, nes aš Aistė“, tas dalykas pasidaro visiškai realus ir įmanomas.
Aišku, šiuo klausimu, kaip ir visais kitais, labai svarbi aplinkinių žmonių įtaka. Dažnai ir man pasako, jog net nebandyčiau kažko daryti, nes man vis tiek nepavyks. Gal ir šiek tiek skaudu, kai tokius dalykus pasako kartais net ir labai artimi žmonės, bet jiems tiesiog nusišypsau ir pasakau, jog jeigu pabandysiu, niekas per galvą neduos. Pasakau paprastą frazę, o galvoje būna jau seniai subrendusi mintis, kaip pasiekiu savo tikslą.
Dar viena kliūtis siekiant to, ko labai nori, – baimė. Čia padės vienas paprastas sakinys (taip pat mamos išmintis, ačiū Jai): „O ką daryčiau, jei nebijočiau?” Juk nėra klaidų, yra pamokos. O jei baimė – aplinkinių nuomonė, galiu pasakyti tik tiek, jog jie už jus jūsų gyvenimo nenugyvens.
Niekada nebekaltinu kitų dėl to, kad  man kažkas nepasisekė, nes žinau, kad jeigu kažko negavau, tai tik todėl, kad per mažai pati to norėjau.
Gal kai kam atrodys kvailai, kad aš kalbu apie tokius dalykus, galiu atrodyti per daug savimi pasitikinti, bet esmė ta, kad pasaulio „didžiausi“  ir sėkmingiausi žmonės tokie ir yra. Visi jie žino, ko nori, visi jie žino, kad gali tai padaryti, ir visi jie tai padaro. Visai nesvarbu, iš kur tu, kiek tau metų, kokia tavo šeima, kaip į tave žiūri aplinkiniai – niekada nebūna vėlu pradėti daryti tai, ką nori daryti, niekada nevėlu būti kažkuo, nes tu gali padaryti viską, nes TU esi TU, ir niekas to iš tavęs neatims! Žinoma, jei tik pats to nepanorėsi...
Lankytojai:1598
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:05/29/13
Paskutinieji pakeitimai:05/29/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį