ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pergalės link!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vieni dar mąsto, ar tikrai tie mokslo vaisiai saldūs, o kiti tuo jau senokai įsitikinę. Sakote, tokio amžiaus vaikai dar negali pajusti to saldumo? Na, paprieštarausiu. Mes, maximalistai (jei dar nežinote, kas tai yra - tai vaikai, gerai besimokantys ir iš Maximos gaunantys stipendiją) tai jau žinome ir visas mokslo suteiktas malones patyrėme savu kailiu. Gal mokslo metais ir tenka atsisakyti valandos kitos praleistos lauke, bet viskas atsiperka vasarą – ne tik marios laisvo laiko, bet ir savaitė gerų įspūdžių, patirties, ir daug daug…
Taigi, papasakosiu apie pačią geriausią, linksmiausią ir nuostabiausią savaitę vasaroje – maximalistų stovyklą “Pergalės link!”. Man šioje stovykloje teko dalyvauti jau trejus metus – tiek pat, kiek ją organizuoja VšĮ „Kitas variantas“. Tai – įstaiga, kuri aprėpia begalę sričių, padeda moksleiviams siekti tikslų, tapti lyderiais, labiau pasitikėti savimi... Ir tai dar tik maža dalis visų gerų dalykų, kuriuos vykdo KV.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šiemet keturi KV lektoriai Rožė Joffė, Rokas Liutkauskas, Eimantas Raudonius ir pats šios įstaigos įkūrėjas Tomas Kaulinskas padėjo mums pakilti dar keliais laipteliais mūsų pergalės link. Keturios moksleivių amžiaus grupės kiekvieną dieną dalyvavo patyriminiuose mokymuose vis pas kitą lektorių ir gvildeno vis kitas temas: baimės ir drąsa, tikslai, komandinis darbas. Iš šono atrodytų, jog kažkokie žmogeliai atėjo ir pradėjo pasakoti, kaip pasiekti to, ko nori, kaip įveikti baimes, gyvenime tapti tokiu žmogumi, kokiu nori būti. Visgi paklausius paskaitų ir žinant, jog tie žmonės patys jau yra be galo daug pasiekę, nori nenori imi tikėti, jog pats gali pasiimti iš gyvenimo tai, ko nori, ir niekas tau negali sukliudyti.
Deja, jums negaliu papasakoti, ką stovykloje sužinojau. Manau, jog yra kažkoks straipsnių žodžių limitas ir, kaip sakė patys lektoriai, žinios, įgytos stovykloje, ne daugybos lentelė – jos nepasakysi bet kur, bet kam ir bet kada. Žinios, patyrimai, patys „išlįs“, kai jų prireiks tam tikroje gyvenimo situacijoje – dirbant komandoje, pasitaikant kliūčių ir t.t.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Tikriausiai daugumai tai pasirodys „moksliukų stovykla ir tiek“, bet, kiek pamenu, čia neskaičiau knygų, netaikiau Pitagoro teoremos, nesudarinėjau cheminių formulių. Per savaitę čia sužinojau daug daugiau, patirties įgijau daug daugiau, pasiruošiau gyvenimui daug labiau, nei pasiruoščiau mokykloje per mėnesį ar kelis. Žinoma, kaip visur, puikų stovyklos vertinimą nulėmė ir gera aplinka, šilti, draugiški, savo nuomonę turintys žmonės. O pats vertinimas – ne viena ašara, nuriedėjusi paskutinėmis stovyklos akimirkomis, kokį šimtąjį kartą sakant stovyklos priesaiką ir tariant paskutinius jos žodžius: „... prisiekiu kiekvieną dieną pagalvoti apie tai, ko trokštu labiausiai, ir žengti bent po mažą žingsnelį PERGALĖS LINK!“.
Nuotraukos "Kito varianto"
Lankytojai:1924
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:07/20/13
Paskutinieji pakeitimai:07/28/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį