ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 9 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pas Trakinių partizanus
"Trakinių partizanai" - tai sąskrydis, vykstantis kiekvienų metų pirmą rugsėjo savaitgalį Trakinių kaime.  Šiame sąskrydyje susirenka tėvynę mylintys žmonės ir linksmai bei gerai praleidžia laiką.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Sąskrydis tradiciškai vyksta dvi dienas. Tie, kas atvyksta iš toliau, gali likti ir saugiai pernakvoti palapinių miestelyje. Palapinių miesteliai būna du: vienas su visais patogumais, o kitas partizaniškas. Tomis dienomis veiklos turi ne tik jaunimas, bet ir vyresni žmonės. Šių metų akcentas – partizanų ištakos.  Šiais metais taip pat buvo pristatyta spektaklio „Stirna‘‘ premjera.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Pirmą dieną, kai atvyksti, turi susigalvoti sau pravardę kaip tikras partizanas. Užsiregistruoji ir laisvai gali keliauti apžiūrėti, kas vyksta aplinkui. Vienoje stovyklos pusėje grįžę iš Afganistano kariai pasakoja apie misiją, kurioje dalyvavo, rodo nuotraukas. Kitoje pusėje pristato knygas. Sąskrydyje nėra laiko miegoti. Vyksta įvairūs žaidimai, rungtynės. Visą diena žaidę ir domėjęsi karo misijomis vakare galėjome pažiūrėti „Stirnos‘‘  premjerą ir pasiklausyti „Ambo‘‘ grupės koncerto.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Antrą dieną vyksta garbės sargybų pasirodymai ir partizanų karo inscenizavimas. Taip pat vyksta diskusijos, koncertai, turnyrai. Po pietų būna sąskrydžio uždarymas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Viso sąskrydžio metu dalyvauja šauliai ir kariškiai, taigi festivalyje yra saugu. Dalijama kareiviška košė bei arbata. Norintys dalyvauti turi būti pasiruošę viskam, nes teks gyventi gamtoje. Taigi visi, norintys dalyvauti, maloniai laukiami kitais metais.

Lankytojai:1319
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:09/29/13
Paskutinieji pakeitimai:09/30/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį