ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Iš tada į dabar
… Ir tada supranti, jog tai nebegrįš. Nepagausi net pirštų galiukais visų akimirkų, kurios prabėgo, vos akies krašteliu jas stebėsi vis tolstančias, kad ir kaip maloniai dvelks geri prisiminimai. Bėgi atgal, bandai daug ką sugrąžint, pataisyt – veltui. Ar geri, ar blogi laikai buvo – jie buvo. Gal po kiek laiko suvoksi, kad laikas, kuris tada atrodė pats blogiausias gyvenime, buvo netgi gražesnis už tą, kuris rodėsi pats nuostabiausias. Bet vienintelis dalykas, kurį tau sakys sveikas protas, jog tai tik prisiminimai. Bėk, vykis, šauk – tik eikvosi laiką. Ir kam? Nesvarbu, jog dabar viskas atrodo nebe taip įdomu, nebe taip linksma ar malonu, ateis laikas, kai sukursi kažką naujo. Gal naujus santykius, gal naują draugystę, gal netyčia sutiksi seną pažįstamą, gal pradėsi su kažkuo sutarti geriau. Niekada nebus lygiai taip pat kaip buvę, bet kam laikyti senas akimirkas? Jos tik užima naujųjų vietą, o naujosios gali būti dar geresnės. Ne, ne gali, jos bus geresnės! Kai tik gyvenime kažką paleidi, visada ateina kažkas naujo.
Žinoma, nereikia visai pamiršti to, kas praėjo. Juk tai gali būti labai mielas, šaltą rudens vakarą sušildantis prisiminimas, kai su puodeliu arbatos rankose, žiūrėdama į nuotraukas ant sienos pagalvoji: “Ir kur tai dingo?”, nusišypsai, o akyse žybteli ašara, kuri niekad nenuriedės, ji ten ir liks kaip ir pats prisiminimas. Nereikia pamiršti ir blogų laikų – tai gali būti labai geros pamokos, kurias patyrei savo kailiu. O be to, pusė tų pamokų, tada atrodžiusių tokių rimtų ir skausmingų, dabar privers kvatotis iki pilvo skausmo.
Kad ir kaip buvo sunku ar kad ir kaip kažko gailiesi, nori pakeisti ar susigrąžinti, turi judėti pirmyn. Tavo praeitis nebeturi tau įtakos, kai nebekreipi į ją dėmesio. Atsistok ir eik. Kai eini per gyvenimą, jis ir skrieja pro šalį, ir įsuka į save, trumpam išmeta, nubloškia, bet toks jau jo darbas. Visko nutiko, nutinka ir nutiks ir niekada negali gailėtis, jog pasielgei taip ar anaip, juk tuo metu tai atrodė teisinga. Niekada negalima kažko gėdytis ar gailėtis kažką padarius. Tu gyveni savo gyvenimą ir niekas kitas jo už tave nenugyvens. Daug kas ką pataria, bet viską turi priimti protingai ir galų gale turi nuspręsti, kas tau atrodo geriausia. Tu geriausiai valdai savo gyvenimą, tu vienas atsistoji nukritęs, nors ir atrodo, jog kažkas tau padėjo, atmink – niekada nieko tavo gyvenime nebūtų įvykę be tavęs. Tu jau padarei daug, nesustok!
Lankytojai:1500
Reitingas: (27 vertintojai)
Sukūrimo data:10/24/13
Paskutinieji pakeitimai:10/24/13
Įvertinkite šį straipsnį:
PavadinimasAutoriusAtsakymaiPaskutinysis atsakymas
viena tokiaAnonimas011/10/13
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį