ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Prancūziška naktis
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Dažnai girdžiu, kad Anykščiuose nyku, kad trūksta jaunimui naktinių kultūrinių renginių.
Voilà! (Ir štai!) 2013 metų lapkričio penkioliktąją, penktadienį, buvau maloniai nustebinta: Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje vyko naktinis renginys „La Nuit Francophone“. Čia susirinko prancūzų kalbą besimokantys mokiniai ir prancūzų kalbos mokytojai bei mokytojai dalykininkai, kurie dėsto arba dėstys savo dalyką prancūziškai.
Kaip ir visada, atsakinga už renginį buvo Laima Juzėnienė, Anykščių rajono prancūzų k. mokytojų metodinio ratelio pirmininkė bei Lietuvos prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų asociacijos tarybos narė. Pradėdama vakarą ji dėkojo Antano Baranausko pagrindinės mokyklos direktorei Onai Repečkienei, kad leido visų mokyklų emiliukams pasibūti kartu. Renginyje dalyvavo ir viešnia iš švietimo skyriaus Nila Mėlynienė.
Su didžiule energija ir meile renginį ne tik organizavo, bet aktyviai įtraukė ir mus, gimnazistus, mokytoja Jūratė Musteikienė. Taip pat šią gražią idėją palaikė ir nuoširdžiai dalyvavo mokytojos dalykininkės: geografijos mokytoja Irena Tutkuvienė, tikybos mokytoja Alvyra Tuskenienė bei Antano Vienuolio progimnazijos mokytojos frankofonės Vilė Mikučionytė bei Marytė Bagdonienė.
Svetingai emiliukus ir gimnazistus priėmė Antano Baranausko pagrindinės mokyklos prancūzų kalbos mokytojos Birutė Cimbalistienė ir Elvyra Samuolienė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Renginys vyko nuo 8val. vakaro iki 8val. ryto. Jis įdomus tuo, kad visi susirinkusieji turėjo galimybę aktyviai dalyvauti. Skambėjo vien prancūzų kalba. Tomas ir Martyna skaitė prancūzų autorių eiles, abiturientė Radvilė sveikino ir kvietė susipažinti bei susidraugauti visų mokyklų emiliukus. Trečiokės gimnazistės Monika, Kristina ir Augustė vedė proto mūšį ir įvairius žaidimus. Kas norėjo, vadovaujant mokytojai Aldonai Satkūnienei, galėjo šokti linijinius šokius prancūziškos melodijos ritmu... O vėliau vyko diskoteka, po jos salėje buvo rodomas filmas „Mažasis Nicola“.
Iki ryto buvome budrūs, žaidėme stalo žaidimus, žiūrėjome video klipus. Kam neužteko jėgų, tas jaukiai, skambant prancūzų muzikai, užmigo.
Šis renginys ypač suartino skirtingų mokyklų mokinius ir mokytojus. Vaikai labiausiai dėkingi mokytojoms Laimai Juzėnienei ir Jūratei Musteikienei, kurios visą triukšmingą naktį buvo kartu.
Manau, kad renginys pavyko, visi liko patenkinti ir laimingi. Tai galėtų tapti gražia tradicija organizuojant ateinančių metų Frankofonijos renginius.
Lankytojai:1295
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:11/25/13
Paskutinieji pakeitimai:11/25/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį