ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Kalėdinis protmūšis. Apie Kalėdas linksmai ir ne visai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Gruodžio 17  dieną Eruditų klubas „Tori“ pakvietė visus I  ir II klasių gimnazistus suburti savo klasės komandą ir dalyvauti kalėdiniame protmūšyje.  Aišku, koks protmūšis be mokytojų komandos? Taigi „Besmegeniai“ (ne, negalvokite, kad noriu įžeisti mokytojus – jie patys taip pasivadino) kartu su visų klasių komandomis užėmė savo vietas ir protų mūšis prasidėjo! Kaip įprasta, protmūšį sudarė keli etapai: Kalėdų istorija, linksmi klausimai apie Kalėdas ir, aišku, kaip be muzikinių klausimų...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Klausimai buvo ne iš lengvųjų...  Kaip man ir patinka, aš Jums užduosiu vieną iš jų, į kurį  turėjome atsakyti: prabangaus viešbučio liftu keliasi sąžiningas politikas, geraširdis teisininkas ir Kalėdų senis. Liftui sustojus jie pamato 50 Lt kupiūrą. Kuris iš jų trijų pakels kupiūrą? Ir vėl atsakymo Jums neatskleisiu.
Taigi, po smagių klausimų pagaliau atėjo tiesos akimirka – kuri komanda daugiausiai žino apie Kalėdas? O buvo taip: iš I klasių gimnazistų geriausiai pasirodė Ic komanda „Snaigės“. Protingiausiais II klasių gimnazistais buvo pripažinta IIc komanda „Toro toro motoro“ ir, aišku, buvo apdovanota „Besmegenių“ komanda (nors buvo užsiminta apie komisijos narių papirkinėjimą...)
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Iš tiesų, tai aš juokauju. Manau, visi puikiai praleidome laiką: smagiai pasijuokėme, sužinojome, ko nežinoję, ir visai nesvarbu, kurie buvo pirmi, kurie antri – juk artėja Kalėdos!
Lankytojai:2773
Reitingas: (6 vertintojai)
Sukūrimo data:12/20/13
Paskutinieji pakeitimai:12/21/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį