ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Apie „Prisikėlimą“
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„Kaip smagu buvo!”, „Seniai taip besijuokiau!“, „Visą laiką sėdėjau išsišiepus“, „Labai gera buvo į jus žiūrėti“, „Navalinskas kaip visada genialus“ – taip kalbėjo žiūrovai po gimnazijos bendruomenės teatro spektaklio. Šįsyk režisierius Arvydas Navalinskas ir jo teatras žiūrovams parodė Petro Vaičiūno penkių dalių komediją „Prisikėlimas“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
P. Vaičiūno „Prisikėlimas“ – komedija apie tarpukario Kauno gyvenimą – intrigas, lūkesčius, nuopuolius, korupciją, savanaudiškumą, geresnio gyvenimo paieškas. Tokioje aplinkoje menininkas dažai atrodo kaip balta varna – jo laisva kūryba niekam nereikalinga, kūrėjas gerbiamas tik tada, kai numiršta. Visagalis pinigas valdo visus – miesto „šulus“, menininko žmoną, netgi Dievo tarnaitę vienuolę... Sutikite, ir šiuolaikinėje visuomenėje mažai kas tepasikeitė...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vaidmenis komedijoje kūrė mokytojai Darius Mažeikis, Tadas Pilkauskas, Dalia Andriuškevičienė, Gintaras Ražanskas, mokiniai Paulius Stankevičius, Eglė Nefaitė, Jonas Banys, Martina Zinkevičiūtė, Radvilė Talačkaitė, Mantas Ragauskas, Jonas Deveikis, Rūta Masiulionytė, Dominykas Repečka, Dominykas Augutis, mokinių tėvai Rolandas Jurkėnas, Dangira Nefienė. Spektaklio scenografiją kūrė Dalia Gilienė, kompozitorius – Stanislovas Aglinskas.
Tai jau aštuntasis kalėdinės labdaros spektaklis, kurio metu surinktos lėšos skiriamos gabiems ir nelaimės ištiktiems mokiniams. Šiemet paaukota 844,37 Lt.
Lankytojai:2925
Reitingas: (28 vertintojai)
Sukūrimo data:12/20/13
Paskutinieji pakeitimai:12/21/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį