ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Radvilės sėkmė
Mūsų gimnazijoje gausu aktyvių įvairaus amžiaus mokinių ir viena aktyviausių yra Radvilė Talačkaitė. Už savo nuopelnus visuomeninėje veikloje ji gavo  „The Duke of Edinburgh’s International“ apdovanojimą.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Paulius Stankevičius  ir Radvilė Talačkaitė - šaunūs
gimnazijos renginių  vedėjai
Šis apdovanojimas Radvilei nėra pirmas. Praėjusiais metais ji gavo  „The Duke of Edinburgh’s International“ bronzinį ženklelį už šešis mėnesius vykdytą aktyvią visuomeninę veiklą. Nors šiais metais mergina  abiturientė, savo veiklos ji ir toliau neatsisako. Už per metus atliktus darbus abiturientė gavo sidabrinį ženkliuką. Ji vykdė keturias skirtingas veiklas: paslaugų, įgūdžių, aktyvios veiklos ir žygio. Anot Radvilės, ji užsiima užklasine veikla ne dėl to, kad gautų apdovanojimą, bet todėl, kad tai jai patinka. „Jei veikla įdomi ir darai tai dėl savo malonumo, nebus sunku ir niekada nenusibos kažką veikti, taigi man irgi nebuvo sunku", - teigė Radvilė.
Programoje  „The Duke of Edinburgh’s International“ dalyvaujantys jaunuoliai įgyja laiko planavimo, darbo komandoje, savimotyvacijos ir kitų karjerai ir gyvenimui svarbių įgūdžių, išbando keturias skirtingas veiklas, kurios turi atitikti reikalavimus. Ir už tai būna apdovanojami šios programos bronzos, sidabro ir aukso ženkliukais.
Lankytojai:1265
Reitingas: (10 vertintojai)
Sukūrimo data:06/04/14
Paskutinieji pakeitimai:06/04/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį