ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Įpusėjus kadencijai
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Į mokslus jau įsivažiavome kaip reikiant. O kaipgi gyvuoja mūsų popamokinė veikla – kaip sekasi gimnazijos parlamentui ir prezidentei? Jau įpusėjusi savo kadenciją apie mintį tapti gimnazijos mokinių galva bei jiems atstovauti man papasakojo pati Brigita – mūsų gimnazijos prezidentė.
-Tradicinis klausimas tau, Brigita, kurį tikriausiai jau girdėjai daug daug kartų - kodėl gi nusprendei dalyvauti prezidento rinkimuose ir imtis šio atsakingo darbo?
-Pirmiausia, tai niekada negalvojau, kad tapsiu prezidente, tad nelabai buvo ką spręsti. Tiesą pasakius, kanditavau, nes istorijos mokytoja žadėjo parašyti dešimtuką, – šmaikštauja Brigita.
-Prieš bet kokius rinkimus nuolat girdime daug pažadų, bet, žinoma, ne daug jų išsipildo... Ar tapus prezidente teko išsižadėti kai kurių savo idėjų? Ar nepasirodė jos neįgyvendinamos?
-Taip, teko išsižadėti daugybės sumanymų, nes supratau, kad dėl kiekvienos smulkmenos reikia pereiti ilgiausias ceremonijas... Nieko labai daug ir nežadėjau, bet vis dar manau, kad dėl teminių vakarų su mokyklos valdžia kaip nors susitarsiu ir mokykloje ne tik mokysimės, bet ir pasilinksminsime. Aišku, šiuo metu gimnazijoje kažką organizuoti didelė kliūtis – renovacija, bet su parlamentu stengiamės ieškoti kitų sprendimų ir idėjų renginiams.
-Ar sunkus gimnazijos prezidentės darbas ir ar tau jis iš viso patinka, ar nepradėjo šis titulas kliudyti?
-Prezidente būti ir patinka, ir ne. Aišku, malonu būti valdžioje, turėti daugiau galimybių ką nors pakeisti, padaryti, malonu, kai tavo balsas yra girdimas. Patinka man šlovė, ir tas kreipinys „Jūsų ekscelencija“, - vėl juokiasi Brigita, - bet yra ir kita pusė – jei jau aš esu prezidentė, tai visada noriu viską atlikti kuo geriau, visada nervinuosi, kai ne viskas pavyksta taip, kaip aš noriu. Prieš svarbius renginius net užmigti sunku, nes visos idėjos į galvą ateina būtent vakare. Na, bet kai pagalvoji, tai dar nieko labai svarbaus ir nenuveikiau, kad pajusčiau tikrą prezidentavimo galią...
Taigi, manau, iš mūsų pokalbio galite įsitikinti, kad Brigita – visai ne baisi diktatorė, o miela, draugiška ir be galo smagi mergina, kuri visada laukia mūsų visų minčių ir idėjų. Tikėkimės, ji išliks tokia dar ilgai ir belieka jai palinkėti sėkmės ir dar daugiau šypsenų!
Lankytojai:1877
Reitingas: (21 vertintojai)
Sukūrimo data:10/12/14
Paskutinieji pakeitimai:10/13/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį