ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Aistės kovos
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Lapkričio 8 dieną Kauno sporto halėje vyko 2014 metų Kiokušin karatė Europos čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo ir anykštėnai, kai kurie dalyviai mokosi ir mūsų gimnazijoje: antros gimnazijos klasės mokinės Aistė Širvinskaitė, Martyna Simanonytė bei buvęs mūsų mokyklos mokinys Liudas Vaitiekūnas.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Aistė Širvinskaitė jaunučių (iki 16 metų) kovose iškovojo 3-ją vietą. Paklausiau Aistės, kiek laiko prireikė pasiruošti čempionatui. Ji sakė, kad nuo tada, kai pavasarį laimėjo 1-ją vietą Lietuvos čempionate ir pateko į rinktinę, pradėjo ruoštis. Nors vasarą treniruotės nevykdavo, Aistė sportuodavo šiek tiek mažiau, bet vis tiek dirbo ir per atostogas. Pasibaigus atostogoms prasidėjo rimtas ruošimasis: kiekvieną dieną treniruotės, krosai...
"Jau dvi savaites iki varžybų toks jauduliukas aplankydavo, įtampa didėjo, visgi nebe kokia klubo taurė, Lietuvai reikėjo atstovauti", - pasakojo Aistė. Taigi lapkričio 7 dieną su rinktine išvyko į Kauną ir apsigyveno viešbutyje, jau tos pačios dienos vakarą buvo medicininė kontrolė ir svėrimai. Ir taip atsitiko, kad Aistės kovos vyko ryte. Apie 8 valandą rinktinė jau buvo Kauno sporto halėje, ten atliko apšilimą, pakalbėjo su sporto psichologe ir išėjo kovoti.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
"Pirmą kovą nelabai sunkiai laimėjau. Antra kova - pusfinalis, ir priešininkė stipresnė gal kažkiek buvo, bet ir neleistinų smūgių darė, ir likus kelioms sekundėms iki kovos galo praleidau smūgį ir priešininkė gavo lemtingą tašką",- dalinosi įspūdžiais Aistė.
Džiugu, jog Jono Biliūno gimnazijoje yra mokinių, kurie garsina mūsų šalį. Sveikiname Aistę su pergale ir linkime dar didesnės sėkmės.
Lankytojai:1516
Reitingas: (9 vertintojai)
Sukūrimo data:11/10/14
Paskutinieji pakeitimai:11/11/14
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį