ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
„Anykščių akademijoje“ – geologas Jonas Šimėnas
Sausio 29-ąją „Anykščių akademijos“ nariai klausėsi Lietuvos geologų sąjungos tarybos nario, Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataro Jono Šimėno paskaitos geologijos tema.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Anykščių rajone Papilių kaime gimęs mokslininkas kalbėjo apie gamtos apsaugos svarbą, racionalų gamtinių išteklių panaudojimą. Buvo labai įdomu klausytis geologo pasakojimo apie dalyvavimą įvairiose ekspedicijose Lietuvoje ir užsienyje. Klausydamiesi įspūdžių apie įvairių atodangų tyrinėjimus ir žiūrėdami nuotraukas ne vienas pagalvojome, kad būti geologu yra nepaprastai įdomu, tačiau, kaip sakė mūsų svečias, sunku - reikia ne tik geografijos ir matematikos žinių, bet ir geros sveikatos bei pasirengimo. Be to, kadangi ekspedicijos vyksta įvairiose pasaulio šalyse, reikia mokėti bent kelias užsienio kalbas. Jonas Šimėnas moka rusų, lenkų, anglų, prancūzų ir latvių kalbas.
Jonas Šimėnas laisvalaikiu mėgsta būti gamtoje ir ją stebėti, mėgsta fotografuoti, domisi folkloru, filosofija, klausosi sakralinės muzikos. Jo iniciatyva ir jam remiant gimtuosiuose Papiliuose pastatytas kryžius Lietuvos Nepriklausomybės 20-mečiui paminėti, koplytėlė ir Šv. Florijono skulptūra.
Lankytojai:1649
Reitingas: (8 vertintojai)
Sukūrimo data:01/30/15
Paskutinieji pakeitimai:01/30/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį