ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 6 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Viešnia iš Paryžiaus
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vasario  20 dieną IIa klasės mokytojos Laimos Juzėnienės pogrupį aplakė žavi viešnia – Paryžiuje gyvenanti ir besimokanti Urtė Gražytė. Ji kalbėjo apie visą Prancūziją ir Europą sukrėtusius įvykius – teroristų kruvinąjį išpuolį prieš satyrinio savaitraščio CHARLIE HEBDO redakciją.
Viešnia pasakojo apie demonstracijas, renginius, palaikančius savaitraštį, ir redakcijoje žuvusių žmonių šeimas, taip pat pasakojo apie didžiulį laikraščio CHARLIE  HEBDO populiarėjimą bei tiražo augimą. Urtė, rodydama laikraštį, šypsojosi:
- Man reikėjo „pakovoti“, kad jį gaučiau!
Žmonės stovėjo milžiniškose eilėse. Valandą prieš spaudos kioskų atidarymą nusitiesdavo ilga žmonių virtinė. Deja, daugumai tekdavo nusivilti. Internetinėse parduotuvėse laikraščio kaina siekė 100 eurų... Tačiau IIa klasės mokiniai turėjo išskirtinę galimybę pamatyti ir paskaityti savaitraštį.
Baisiausia tai, kad išsakyta nuomonė virto kruvinu susidorojimu. Labai svarbu ugdyti savyje toleranciją ir pozityvų požiūrį į kitų nuomonę.
Urtė Gražytė mielai pasakojo apie licėjų, kuriame mokosi, apie mokymosi sistemą, pamokas, pažymius, griežtas taisykles bei mokytojus. Ji neaplenkė ir jaunimui aktualių klausimų -  laisvalaikio, mados, muzikos, nuoširdžiai atsakė į mokinių ir mokytojos klausimus.
Prancūzų kalbos pamokoje daugiausiai kalbėjome prancūziškai. Mus žavėjo taisyklinga ir skambi kalba iš jauno žmogaus lūpų. Urtė mielai pasidalino savo kontaktais ir pažadėjo tęsti bendradarbiavimą su IIa klase. Mokiniams labai patiko ši netradicinė pamoka.
Ačiū mūsų prancūzų kalbos mokytojai Laimai Juzėnienei už įdomią ir vertingą pamoką.
Lankytojai:1778
Reitingas: (72 vertintojai)
Sukūrimo data:02/23/15
Paskutinieji pakeitimai:02/23/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį