ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Tokių dar nebuvo
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Šimtadienio himnas
Kovo 6 – ąją, penktadienį, mūsų gimnazijoje kaip ir kasmet dvyliktokai džiaugėsi vienuoliktokų surengta švente, kuri pažymėjo likusias vos šimtą dienų iki brandos egzaminų pradžios. Na, o kad dienos neslinktų per daug nerimastingai ir sunkiai, atšvęsti reikia gerai!
Deja, gimnazijos direktorė Regina Drūsienė šventėje dalyvauti negalėjo, tačiau sveikinimo žodį tarė bei direktorės linkėjimus mokiniams perdavė  jos pavaduotoja Zita Mažvilienė.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„1996 – ieji. Žiurkės metai... Septintieji nepriklausomybės metai... Vilniuje atidarytas pirmasis „McDonald‘s“ Lietuvoje... Tačiau žmonių gyvenimai tekėjo sava vaga, jie dirbo, gimdė vaikus...“ -  taip apibūdino šios dvyliktokų kartos gimimo metus  istorijos mokytojas Darius Mažeikis. Kiti abiturientų auklėtojai pristatė savo tyrimo, kurio pagridinės priemonė buvo sekimas bei stebėjimas, rezultatus, pavyzdžiui: mėgstamiausios abiturientų automobilių markės – BMW ir Audi. Pageidautina – 450 arklio galių ir keturi varomieji ratai. Mėgstamiausios dvyliktokų sporto šakos, pasirodo, visai ne futbolas, krepšinis ar tenisas, o rankų pirštų treniravimas maigant mobiliuosius telefonus, žandikaulio treniravimas kramtant gumą bei greitasis bėgimas iš paskutinių  pamokų.
Tikriausiai dažnas biliūnietis girdėjęs, jog dažniausiai šie abiturientai apibūdinami labai paprastai, trimis žodžiais - „ Tokių dar nebuvo“. Visgi mokinių tėvelių atstovė Vilija Gimbutienė, tardama sveikinimo ir padėkos žodžius, sakė, kad  tėveliai girdi tai, ką nori girdėti – jų vaikai nuostabūs, tokie, kokių nebuvo!
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Žinoma, tradicinė ir bene smagiausia šimtadienio šventės dalis – dvyliktokų ir vienuoliktokų pasirodymai. Vienuoliktokai įteikė abiturientams nominacijas. Laidos aktore buvo nominuota Eglė Nefaitė, geriausiais sportininkais – Kotryna Vitkūnaitė bei Gediminas Žiukas, metų  lakštingala – Deimantė  Kavaliauskaitė, pabėgimų karaliumi – Deividas Ramelis,  laidos šokėjais – Simona Misiūnaitė ir Emilis Vaškys. Kaip bebūtų keista, į laidos šoperio nominaciją pretendavo daugiausia merginos, tačiau geriausiąja pripažinta Audinga Zakarkaitė. Nominacija „Metų Jurkštas“ buvo įteikta Giedriui Jurkštui, kuriam, kaip žinoma, tokia nominacija ir tiko...
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Vienuoliktokams beteikiant nominacijas pagalvojau, kad  kai išeis mūsų vyriausieji, mokykloje pasidarys niūroka. Galbūt iš tiesų tokių dar nebuvo, bet pripažinkime, kad jiems esant – smagiau.
Nuotraukos - Gabrielės Čypaitės
Lankytojai:1243
Reitingas: (8 vertintojai)
Sukūrimo data:03/08/15
Paskutinieji pakeitimai:03/09/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį