ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 8 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Vokiečių kalbos savaitė
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Praėjusią savaitę Anykščių mokyklose vyravo vokiška kultūra. Juk paskutinė balandžio mėnesio savaitė skirta vokiečių kalbai paminėti.
Vokiečių kalbos pramogos prasidėjo antradienį Anykščių Antano Vienuolio progimnazijoje. Vyko vokiškų pasakų žinovų varžybos bei gražiausios pasakos iliustracijos konkursas. Buvo smagu prisiminti tokias pasakas  kaip „Jonukas ir Grytutė“, „Pelenė“, „Snieguolė“ bei „12 brolių, juodvarniais lakstančių‘. Visi dalyviai buvo apdovanoti vokiška atributika bei saldžiomis vaišėmis.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Trečiadienį pas save „vokietukus“ kvietėsi Anykščių Jono Biliūno gimnazijos mokiniai. Jie pristatė  vokiečių kalbos, integruotos su chemija, būrelio veiklą. Biliūniečiai kitoms Anykščių mokykloms paruošė pateiktis lietuvių bei vokiečių kalbomis apie jūros gyventojus, o Simona su Karolina pristatė savo projektus: „Japoninių pelių kailio spalvos genetinės spalvos paveldimumas“ ir „Pelargonijų šaknų augimas įvairiose pasaulio šalyse“, atliktus dalyvaujant Gėtės instituto konkurse „Vokiečių kalba smalsiems tiksliukams“. Biliūniečiai šiame konkurse dalyvauja jau keletą metų.
Vokiečių kalbos savaitę vainikavo filmo peržiūra Anykščių Antano Baranausko pagrindinėje mokykloje. Savo vokiečių kalbos įgūdžius mokiniai galėjo pagilinti žiūrėdami animacinį filmą „Pelenė“. Tai buvo puiki proga sugrįžti į vaikystę, tačiau klausytis pasakos ne gimtąja, o vokiečių kalba!
Vokiečių kalbos savaitė subūrė visus vokiškai kalbančiuosius kartu smagiai praleisti laiką, prisiminti vokiečių tradicijas, aptarti projektus bei pamatyti legendinius filmus.
Lankytojai:1211
Reitingas: (4 vertintojai)
Sukūrimo data:05/06/15
Paskutinieji pakeitimai:05/06/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį