ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
„Akademijoje“ – krepšinio legenda
Spalio 12-ąją „Anykščių akademija“ pradėjo antruosius mokslo metus. Projekto vadovė Judita Skačkauskienė džiaugėsi, kad šiemet „akademijos“ lankytojų pagausėjo, o paskaitas skaityti panoro dar daugiau iš Anykščių krašto kilusių garsių žmonių. Gimnazistus sveikino „akademijos“ rektorius rašytojas Rimantas Vanagas bei projekto rėmėjas profesorius Algirdas Avižienis. Pirmąją paskaitą šiemet apie save ir ne tik skaitė krepšinio legenda Sergejus Jovaiša.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Garsus krepšininkas, dabar Lietuvos Seimo narys Sergejus Jovaiša prisiminė mokyklinius metus. Jo manymu, tada sportas Anykščiuose išgyveno aukso amžių: buvo labai daug įvairių sporto būrelių, o mokiniai lankydavo ne po vieną. Ir pats S. Jovaiša yra išmėginęs savo jėgas bokso aikštelėje, ant imtynių kilimo, futbolo stadione, kol pagaliau kūno kultūros mokytojo Avižos paskatintas pasuko krepšininko keliu. Jis sakė, kad kiekviena veikla davė naudos: grūdino charakterį, ugdė valią ir ištvermę. Tai vėliau jam padėjo pasiekti sporto aukštumas.
Garsus sportininkas papasakojo apie savo karjerą, laimėtas kovas krepšinio aikštelėje, atsakė į „akademijos“ lankytojų klausimus. Jis palinkėjo gimnazistams išbandyti save įvairiose veiklose, kad galėtų pasirinkti pačią tinkamiausią.
Lankytojai:1355
Reitingas: (20 vertintojai)
Sukūrimo data:10/13/15
Paskutinieji pakeitimai:10/13/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį