ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
"Akademijos" naujienos
Lapkričio 17 dieną „Anykščių akademijoje“ paskaitą skaitė geografinių informacinių sistemų (GIS) specialistas Artūras Paltarackas. Buvęs Anykščių A. Baranausko vidurinės mokyklos abiturientas, dabar UAB „Hnit-baltic“ vienas iš vadovų pasakojo apie geografines informacines sistemas, jų naudą vartotojams, naudojimą bei pritaikymą Lietuvoje, kalbėjo, kaip eilinis GIS vartotojas gali kurti žemėlapius, juos publikuoti, keistis turimais geografiniais duomenimis.  
Lektorius pasakojo, kaip GIS technologijos padeda lengvai surasti norimą vietą, kaip geografinės informacinės sistemos atrodo kartografijoje. A. Paltarackas pademonstravo teršalų, triukšmo, potvynių ir net mitologinių būtybių paplitimo kartografiją. Įdomu, kad Anykščių krašte labiausiai paplitusios mitologinės būtybės yra raganos ir velniai, o Suvalkijoje – aitvarai.
A. Paltarackas atsakė į „Akademijos“ lankytojų klausimus, kokius mokslus jis baigė, kokia GIS specialistų paklausa Lietuvoje. Svečias irgi pateikė keletą klausimų, o už teisingus atsakymus gimnazistus apdovanojo marškinėliais.
Lankytojai:1338
Reitingas: (22 vertintojai)
Sukūrimo data:11/20/15
Paskutinieji pakeitimai:11/20/15
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį