ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Vainiaus mokslų paslaptis
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
„Mokslo šaknys – karčios, tačiau vaisiai – saldūs“ – taip byloja sena lietuvių patarlė... O gal įmanoma pasaldinti ne tik vaisius, bet ir patį mokymosi procesą? Kaip prisijaukinti mokslą ir mokyklą paversti ne priešu, o draugu, sužinosim iš mūsų gimnazijos mokinio Vainiaus Kalinausko.
Ie klasės gimnazistas puikiai mokosi: raško dešimtukus kaip rudenį nuo obelų svyrančius saldžiarūgščius obuolius, aktyviai dalyvauja mūsų gimnazijos ir miesto protmūšiuose, konkursuose ir spėja skirti laiko ne tik knygoms. Paklausus, kuo jis domisi ir ką veikia laisvalaikiu, Vainius atsako: „Domiuosi ir laisvalaikiu žaidžiu futbolą, mėgstu krepšinį, kompiuterinius žaidimus, vakarus leidžiu prie kompiuterio - žaidžiu, ruošiu namų darbus, semiuosi žinių.“
Vienu didžiausių Vainiaus gebėjimų įvertinimu šiais metais tapo dalyvavimas LRT televizijos šalies mastu rengiamo intelektinio žaidimo „Auksinis protas“ filmavime Vilniuje. „Kokių norų vedinas dalyvauji protmūšiuose?“ – šis klausimas Vainiui nebuvo sunkus. Vaikinas atsakė paprastai: „Tiksliai nežinau, kodėl, bet į „Auksinį protą“ ėjau, norėdamas gerai praleisti laiką, o kai patekau į LRT studiją, norėjau parodyti Lietuvai, kas aš esu.“ Filmavimuose Vainiui puikiai pasisekė, tačiau apie eterį jis atvirauti nenori… Viską pamatysime patys, belieka sekti programą ir laukti to trečiadienio vakaro, kuomet pasirodys ir mūsų gimnazistas.
Kiekvienas iš mūsų turime tam tikrą metodą siekti tikslų ir svajonių: vieni vadovaujasi savo sukurtu planu, kiti tiki likimu, o treti niekur neskuba ir tikslų siekia mažais žingsneliais. Pasak Vainiaus, jo trys geriausios charakterio savybės, jam padedančios siekti tikslų ir laimėjimų, yra užsispyrimas, atkaklumas ir pozityvumas. Jos yra tarsi laipteliai, padedantys lipti svajonių išsipildymo link. Anot Vainiaus, racionalus žmogus yra tas, kuris smalsus, aktyvus, dalyvauja protmūšiuose ir neapsiriboja tik gerais pažymiais mokykloje.
Vaikinas kiekvienam gimnazijos mokiniui linki gerai mokytis, nes tuomet ne tik geriau išlaikys egzaminus, bet ir pasieks savo tikslus!
Lankytojai:1035
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:01/11/16
Paskutinieji pakeitimai:01/11/16
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį