ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 1 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pagalba Afganistano vaikams
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Į mus kreipėsi buvęs mūsų gimnazijos mokinys, o dabar PAG (provincijos atkūrimo grupė) štabo Civilių ir karių bendradarbiavimo skyriaus kapitonas Vaidas Šepkus, kuris pasiūlė dalyvauti akcijoje "Šiltos kepurės Afganistano vaikams". Šią akciją organizuoja Lietuvos Caritas ir Lietuvos kariuomenės 10-oji provincijos atstatymo grupė. Kapitonas teigė, kad šiuo metu situacija Afganistano, o ypač Goro provincijos, mokyklose yra labai bloga: didesnė dalis mokyklų neturi pastatų, mokiniai nėra aprūpinti mokyklinėmis prekėmis, dauguma vaikų neturi šiltų drabužių.
Siekdami padėti Goro provincijos mokiniams, dalyvavome akcijoje. Per porą savaičių mūsų mokiniai surinko 85 šiltas kepures ir 10 porų pirštinių. Nuoširdžiausiai prie šios akcijos prisidėjo 6b klasė, kuri Afganistano vaikams padovanojo 36 kepures ir 9 poras pirštinių.
Spalio 16 dieną kapitonas Vaidas Šepkus lankėsi mūsų gimnazijoje, pasakojo apie Afganistaną ir Lietuvos karių misiją šioje šalyje. Spalio 28 dieną karininkas išvyksta į misijos vietą - Goro provinciją. Jis perduos mūsų dovanotas kepures ir pirštines. Tikimės, kad jos sušildys Afganistano vaikus.
Lankytojai:2858
Reitingas: (16 vertintojai)
Sukūrimo data:10/12/09
Paskutinieji pakeitimai:10/16/09
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį