ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Diena su sportu
Spalio 20 – ąją mūsų gimnazijoje vyko sporto olimpiada – šventė. Sulaukėme svečių iš Anykščių A. Baranausko vidurinės mokyklos, Anykščių A. Vienuolio gimnazijos. Lietingo oro nepabūgo ir Kupiškio rajono Adomynės pagrindinės mokyklos atstovai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Iš pradžių visi šventės dalyviai susirinko gimnazijos aktų salėje. Šventė prasidėjo olimpiniais motyvais: buvo uždegtas olimpinis deglas, įnešta olimpinė vėliava. Mokyklos pristatė savo šūkius. Dalyviai prisiekė varžybose dalyvauti sąžiningai. Taip pat sąžiningai vertinti prisiekė teisėjos. Mūsų gimnazijos direktorė ragino laikytis priesaikų ir linkėjo nenusiminti, jei tektų pajusti pralaimėjimo skonį. Kaip sakoma: „Svarbu dalyvauti, o ne laimėti“.
Po to komandų sportininkai sugužėjo į sporto salę, o gudruoliai ėmė ruoštis olimpinių, sportinių žinių viktorinai.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Viktorinos klausimai buvo sunkoki: teko sporto užduočių, susijusių su lietuvių kalba, užsienio kalbomis, matematika, istorija. Kol komisija skaičiavo rezultatus, viktorinos vedėjai visiems uždavinėjo klausimus, o už teisingus atsakymus davė saldžių dovanėlių.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Viktoriną laimėjo Anykščių A. Baranausko vidurinė mokykla. 2 – ąją vietą užėmė mūsų gimnazijos atstovai, 3 – ąją – A. Vienuolio gimnazija. Po rezultatų paskelbimo viktorinos dalyviai nuskubėjo palaikyti sportininkų estafetėse.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Mažojoje sporto olimpiadoje buvo įvairių estafečių, greitojo bėgimo rungtis, gaidžiukų peštynės. Visos komandos pasirodė puikiai. Gaidžių peštynėse šauniai pasirodė Adomynės atstovai, tačiau 1 – ąją vietą savo amžiaus grupėje užėmė mūsų gimnazijos 6a klasės mokinys Karolis Sereikis.
Mažąją olimpiadą vainikavo diplomų įteikimas, skudutininkių ansamblio pasirodymas ir „Flash Mob dance“.
Šventė buvo labai nuotaikinga. Džiugu, kad sportas ne tik padeda būti sveikiems, stipriems, gražiems, gudriems, bet dar ir vienija mokyklas bei mokinius, mokytojus.
Lankytojai:2515
Reitingas: (18 vertintojai)
Sukūrimo data:10/20/10
Paskutinieji pakeitimai:10/21/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį