ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Žurnalistika: sunku, bet įdomu
Lapkričio 25-ąją mus, jaunuosius žurnalistus, aplankė viena žinomiausių Anykščių krašto žurnalisčių Sveta Vitkienė. Mums buvo smalsu sužinoti, koks gi tas žurnalisto darbas. Džiaugiamės, kad labai užimta moteris nepagailėjo mums savo laiko ir sutiko atsakyti į keletą klausimų.
Klausėme, kaip Sveta Vitkienė pasirinko žurnalistiką. Ji šypsojosi ir sakė, kad atsakymai galėtų būti bent du, vienas – kad nuo pat vaikystės apie tai svajojo, kad lietuvių kalbos mokytoja skatino gerai rašančių mergaitę sukti tuo keliu ir t. t., o kitas – kad baigdama vidurinę nežinojo, kur mokytis, tik labai norėjo pabėgti į sostinę, todėl apsižiūrėjo, kokią specialybę rengiasi studijuoti daug gražių vaikinų ir... įstojo. Juokas juokais, bet tais laikais įstoti buvo tikrai nelengva, reikėjo ne tik vidurinės mokyklos baigimo egzaminus gerai išlaikyti, bet ir stojamuosius. Taigi, mūsų pašnekovei pasisekė – ji puikiai išlaikė egzaminus ir įstojo į Vilniaus universiteto Žurnalistikos fakultetą. Ir tikrai dabar dėl to nesigaili, nes žurnalistės darbas geras tuo, kad gali susipažinti su pačiais įvairiausiais žmonėmis, juos kalbinti, sužinoti, ką jie galvoja, kuo gyvena.
Sveta Vitkienė sakė, kad jai pačios įdomiausios temos yra socialinės, tačiau rašyti apie tai labai sunku, nes žmonės įsivaizduoja, kad žurnalistas gali išspręsti jų problemas. Buvo ir taip, kad apie trečią valandą nakties žurnalistei paskambino moteris ir ėmė skųstis, kad jos laiptinėje triukšmaujama. Kai S. Vitkienė paklausė jos, kodėl neskambina policijai, moteris ėmė barti žurnalistę. Taigi, sakė mūsų pašnekovė, žmonėms atrodo, kad jei rašai apie jų bėdas, gali ir problemas išspręsti.
Žinojome, kad S. Vitkienė anksčiau dalyvaudavo žurnalistų ralyje ir jai labai neblogai sekėsi. Dabar moteris šį pomėgį primiršo ir susirado naują – ėmė studijuoti veterinariją. Pasirodo, kai įsigijo šunį ir kai tas šunelis susirgo, jai pasidarė taip gaila augintinio, kad pasiryžo išmokti pati jį gydyti. Tikime, kad Sveta Vitkienė bus ir puiki veterinarė...
Žurnalistė sakė, kad labai mėgsta skaityti, skaitymas jai teikia didelį malonumą. Ir mums linkėjo skaityti. Dar sakė, kad reikia išmokti atsirinkti, kas gyvenime tikra ir kas ne, kas naudinga, o kas – tik laiko švaistymas. Didžiausia vertybė, jos manymu, kai gali žmogumi pasitikėti.
Susitikimas paliko malonų įspūdį. Dabar žinome, kad žurnalistė Sveta Vitkienė – malonus, šiltai bendraujantis žmogus.
Lankytojai:2200
Reitingas: (29 vertintojai)
Sukūrimo data:12/02/10
Paskutinieji pakeitimai:12/02/10
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį