ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 4 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Susidomėję geriausiomis 2010 metų knygomis
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
2011 metų vasario mėnesį vyko 2010 metų knygos rinkimai. Buvo renkama geriausia tais metais lietuvių autorių parašyta knyga. Šią akciją, įtrauktą į 2006 metais Vyriausybės patvirtintą Skaitymo skatinimo programą, rengia Lietuvos radijas ir televizija, Kultūros ministerija ir Nacionalinė M. Mažvydo biblioteka. Akcijos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti skaitymo prestižą mūsų visuomenėje. Jono Biliūno gimnazijos 8b klasė dalyvavo šiuose rinkimuose. Perskaitėme visas paauglių kategorijos knygas, rašėme atsiliepimus, aptarinėjome klasėse, o įsidrąsinę apie jas papasakojome ir mūsų bendraamžiams.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Taip pat šiuose rinkimuose vaikų kategorijoje dalyvavo ir mūsų mažieji draugai iš 5b klasės. Jie irgi skaitė knygas, rašė atsiliepimus ir pasakojo bendraamžiams įspūdžius, kuriuos paliko perskaitytos knygos. Penktokai ilgai neapsisprendė, kuri knyga verta Metų knygos titulo, kol galiausiai išrinko Rimanto Černiausko knygą ,,Vaikai ir vaiduokliai“.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Be to, kiekvienas, perskaitęs knygą, rašė atsiliepimus, kuriuos penktokai dėjo į bibliotekoje paruoštą kraitelę, o iš vyresniųjų mokinių minčių išaugo atsiliepimų medis.
Šis projektas mums labai patiko, paveikė ir tuos, kurie nesidomėjo knygomis. Visi mokiniai užsidegė noru skaityti, keitėsi knygomis, dalinosi įspūdžiais. Paauglių kategorijoje nugalėjo Vytauto Račicko knyga ,,Baltos durys“, o vaikų kategorijoje – Rimanto Černiausko ,,Vaikai ir vaiduokliai“.
Šie Metų knygos rinkimai pakeitė mokinių mąstymą apie skaitymą!


Lankytojai:1919
Reitingas: (7 vertintojai)
Sukūrimo data:04/11/11
Paskutinieji pakeitimai:04/11/11
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį