ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 5 (0 registravosi)
Du besišnekučiuojantys trečio nugirsti
Kažkas, virš kurio kanapės kvapo debesėlis, mėlynas dangus ir skraidantys aukštai čiurliai, ir kažkas, prie kurio pražydusi saulėgrąža ir pievų migloje dejuojanti griežlė, kaip vasaros griaustinis beldžiasi į mano šviesų pasaulį, lyg pavydėtų ko... lyg norėtų atimti kažką...
Jie žaidžia žodžiais, bet nejaučia, kad pasiklydo.
- Tikiu baigmės nežinančia gamta. Vadinasi, tikiu žmogumi.
- Graudus ir liūdnas žodžių skambesys, o gal net Piktojo išdaiga, siūlanti man iliuziją.
- Tikiu, kad gamta amžina, nesibaigianti, begalinė – bekraštė, o žmogus – stipriausia, patikimiausia, ištikimiausia jos dalis.
- Mano gyvybė – ne sraigės, žuvies, paukščio, žvėries, kito žmogaus, netgi negyvo stabo gyvybė, mano gyvybė – tai būsena tarp gimimo ir mirties. Kas gimė, tas mirs. Aš gimiau ir mirsiu.
- Gyvybė amžina! Ji ypatingai organizuota elementariųjų dalelių egzistavimo forma. Formai pasikeitus – medžiaga liks ta pati. Štai jėga ir amžinybė! Štai nemirtingumas!
- Aš netikiu žmogaus nevaržoma jėga. Jis tik maža gamtos dalis. Pasaulį keičia spanguolės, samanos, sliekai, vilkai, lietus, šviesa ir šiluma... Jie vienas kitą ardo, griauna, fermentuoja.
- Žmogus – didžiausias, grėsmingiausias gamtos ir savo priešas. Nuožmiausias parazitas! Žmogaus tokia prasmė ir tikslas – pakeisti viską, transformuoti, statyti – griauti, pasėti – rauti, siurbti, traukti... Žudyti ir žudyti, ir žudyti Žmogus tai daro veržliai, atvirai, be graužaties, nes visa tai – jo gelmėje!
- Galbūt žmogaus prasmė – sugriauti ir pakeisti. Gal prigimties jėga – stipresnė už abejones. Gal mano šviesios svajonės – vien saldi apgaulė, o mano trapūs žingsniai – vien maištas... Bet aš tikiu šviesa, kurią sapnuoju, kurios ilgiuosi...
Kažkas su kažkuo žaidžia žodžiais ir nejaučia, kad pasiklydo... Samanotas takelis mano Šventosios link – kitur...
Lankytojai:1316
Reitingas: (68 vertintojai)
Sukūrimo data:09/12/12
Paskutinieji pakeitimai:09/12/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
Impressio eJournal © 2018 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį