ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 2 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Biliūniečiai - "Skaidrumo dirbtuvėse"
Lapkričio 15 dieną „Transparency International“ Lietuvos skyriaus projektų koordinatorė Rūta Mrazauskaitė ir Karolis Granickas pakvietė biliūniečius į „Skaidrumo dirbtuves“.  Renginio dalyviai išgirdo apie naujausius ir įdomiausius antikorupcinius tyrimus, naujausias skaidrumo iniciatyvas, turėjo puikią progą išsakyti savo idėjas, kaip būtų galima paversti mūsų miestą atviresniu ir skaidresniu. „Skaidrumo dirbtuvėse“ dalyvavo Ib klasė, keli gimnazijos mokinių parlamento nariai, direktorės pavaduotoja Rimutė Stanislavovienė ir istorijos mokytoja Jūratė Musteikienė.
Renginio organizatoriai pasiūlė imituoti korumpuotų rinkimų situaciją. Mokiniai susiskirstė grupėmis: vieni buvo rinkimų komisijos nariai, kiti vaizdavo korumpuotus kandidatus, treti stengėsi papirkti rinkėjus... Apibendrinę rinkimų situaciją, renginio dalyviai nutarė, kad tokių korumpuotų rinkimų rezultatai turėtų būti anuliuoti.
Lapkričio 16 dieną gimnazijoje vyko kandidato rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą. Rinkimų komisijos nariai teigė, kad jokių bandymų nesąžiningai agituoti ar pirkti balsus nebuvo. Gali būti, kad „Skaidrumo dirbtuvės“ padėjo apsispręsti ir dalyvauti rinkimuose be korupcijos.
Lankytojai:1721
Reitingas: (17 vertintojai)
Sukūrimo data:11/18/12
Paskutinieji pakeitimai:11/18/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį