ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 3 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Frankofonų vakaras
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Penktadienį, lapkričio 23 d., Anykščių Antano Vienuolio gimnazijoje vyko frankofonų draugystės vakaras, į kurį buvo pakviesti projekto „Emile klasės“ dalyviai (emiliukai) iš Antano Vienuolio, Jono Biliūno gimnazijų ir Antano Baranausko vidurinės mokyklos. Šventėje buvo susirinkę daug emiliukų, mažų ir didelių. Visi dainavo prancūziškas dainas, šoko gangnam stiliumi, dalyvavo dviejose viktorinose.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Viena iš jų buvo Antano Baranausko vidurinės mokyklos viktorina. Joje varžėsi 6 komandos ir atliko 2 užduotis, kurios lavino prancūzų kalbos įgūdžius. Kitą viktoriną vedė Jono Biliūno gimnazijos emiliukai ir ji vadinosi „Ką žinai apie Lietuvą ir Prancūziją“. Užduotis ruošė Vainius Kalinauskas ir Silvija Mačiulytė iš 6a kl. ir Gabrielė Kizytė iš 8a kl. kartu su prancūzų k. mokytoja Elvyra Samuoliene. Viktorinoje vaikai turėjo sukti bingo žaidimo ratą ir atsakyti į išriedėjusio kamuoliuko klausimą. Už teisingą atsakymą jaunieji frankofonai buvo apdovanoti prizais.
Rodyti originalaus dydžio paveikslą.
Įpusėjus vakarui sulaukėme viešnios - Vilniaus universiteto dėstytojos, prancūzės Christine Khoury. Penktokai, šeštokai ir septintokai jai dainavo dainas, deklamavo eilėraščius, bendravo prancūziškai ir dalinosi vaišėmis. Kai renginys jau ėjo į pabaigą, C. Khoury išdalino Prancūzų instituto dovanas aktyviausiems vaikams. Vive l‘amitié! Tegyvuoja draugystė!
Lankytojai:1809
Reitingas: (26 vertintojai)
Sukūrimo data:11/30/12
Paskutinieji pakeitimai:11/30/12
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį