ŽINGSNIAI
Turinys
Informacijos puslapis
Į redakciją

Prisijungę vartotojai: 7 (0 registravosi)
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Pilietiškumo pamoka
Spalio 21d. mūsų mokyklos aktų salėje vyko pilietiškumo pamoka, kurią vedė Seimo narys Gintaras Steponavičius ir grupės G&G Sindikatas lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Negaliu pasakyti, kad tokią savoką kaip pilietiškumas girdėjau pirmą kartą, bet po šios pamokos pilietiškumą suvokiau kaip kažką daugiau, nei tik meilė tėvynei. Na, o šios pamokos įkvėpti dalyvavome protmūšyje!
Teko galveles kaip reikiant pamankštinti. Protmūšis buvo suskirstytas į tris etapus, kiekviename etape po dešimt klausimų ir visi tikrai ne iš lengvųjų… Pavyzdžiui, kaip atsakytumėte į tokį klausimą: kas sieja Vilhelmą Storostą, Klaipėdos švyturį ir Monopolio kortelę? Na, kad ir kokie sunkūs buvo klausimai, stengėmės, kaip tik galėjom, juk mes, IIb gimnazistai, varžėmės ne tik su III ir IV klasių gimnazistais, bet ir gynėme mokyklos garbę kovodami su dešimtokais iš Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos.
Įtempta bei varginanti kova buvo, ir mūsų komanda „Brisiaus galas“ pasirodė visai neprastai – laimėjome III vietą. „Auksą“ iškovojo dvyliktokų (Radvilės, Ingos, Šarūnės, Gedo ir Dominyko) SuperMegaFunTimeTeam komanda.
Lankytojai:1321
Reitingas: (12 vertintojai)
Sukūrimo data:10/25/13
Paskutinieji pakeitimai:10/25/13
Įvertinkite šį straipsnį:
Komentarų dar nėra.
My SQL says: Duplicate entry '14302343' for key 'PRIMARY'.
Impressio eJournal © 2020 ŽINGSNIAI Perjungti į Bibliotekos lygmenį